- 14.07 22:34 Володар «Золотого м'яча» майже у 40 років підписав контракт із європейським грандом
- 14.07 22:27 Як їсти знамениті ласощі французької кухні: правила етикету допоможуть вам почуватися комфортно
- 14.07 22:00 Банановий пиріг — ніжний смак літа: готується дуже просто
- 14.07 21:31 Серце розривається: Селена Гомес порушила мовчання у соціальних мережах
- 14.07 21:02 Вони їдять піцу та пасту щодня, але не набирають вагу: ці секрети італійців ви точно не знали
- 14.07 20:45 «З моїми вітражними годинниками не раз траплялися дива», — мисткиня Марія Румілова
- 14.07 20:32 Був активним учасником Революції Гідності: під Покровськом загинув захисник із Тернопільщини
- 14.07 20:07 Готуємо домашній аґрусовий сік: він освіжаючий та повний вітамінів
- 14.07 19:55 Тельцям — «Маг», Ракам — «Вищий Суд», а Козорогам — «Місяць»: Таро-прогноз та поради карт на 15 липня
- 14.07 19:38 Північна Корея поставила росії величезну кількість снарядів калібру 152 мм: цифра шокує
- 14.07 19:15 Копія татка: популярна акторка показала відпочинок з маленьким сином
- 14.07 19:13 50 днів на мирну угоду або 100% тарифи рф, — Трамп
Картина з Фіделем Кастро та розкішний BMW: аукціон з продажу речей Марадони завершився провалом

Понад 1500 людей з усього світу стали учасниками організованого в Аргентині онлайн-аукціону з продажу речей та нерухомості легендарного футболіста Дієго Марадони, який помер 25 листопада минулого року у віці 60 років, повідомляє Ole.
Загалом на продаж було виставлено 87 лотів, але з молотка пішли тільки 29 на суму лише 25 880 тисяч доларів. Найдорожчі з них — будинок, який Марадона купив для своїх батьків, три автомобілі та квартира біля моря — залишилися незатребуваними.
Першим з виставлених на аукціон предметів був солом'яний капелюх із блакитною стрічкою, що належав Марадоні. Його базова ціна становила 50 доларів, але продали капелюх за 320 доларів.
Найбільші суми вдалося виручити за картини. Полотно «Між Фіоріто та небом», написане художницею Лу Сєдовою з самого Дієго, пішло за 2 150 доларів, а картина Марадони з Фіделем Кастро дісталася учаснику торгів із Дубая за 1 600. За 1 тисячу доларів продали гітару з автографом гітариста Вісенте Аміго.
За футболку збірної Аргентини вдалося виручити 1 500 доларів, а за футболку «Наполі» — 1 300 (до речі, в них Дієго не виходив на поле). Бейсболку у кольорах Венесуели, подаровану Марадоні президентом Ніколасом Мадуро, продали за 520 доларів.

А загалом аукціон завершився провалом. Найдорожчі лоти на загальну суму майже півтора мільйона доларів, як уже згадувалося, залишилися незатребуваними.
Цілих 900 тисяч доларів мали намір виручити організатори за будинок у Буенос-Айресі, подарований Дієго батькам.
Залишилися без покупців і три авто — BMW 750i 2018 року випуску (стартова ціна 225 тисяч доларів), BMW M4 2017-го (165 тисяч) і мікроавтобус Hyundai (38 тисяч).
Продовжить пустувати і двокімнатна квартира футболіста біля моря — у місті Мар-дель-Плата (65 тисяч доларів).
Наголошується, що судова система Аргентини організувала аукціон для погашення боргів Марадони, статую якого кілька днів тому відкрили в аеропорту Буенос-Айреса. Тепер суд має вирішити, що робити з нерухомістю, яка не була продана.
Нагадаємо, що Дієго Марадона помер за два тижні після операції на головному мозку. За свою кар'єру футболіст заробив понад 35 мільйонів євро, але на момент смерті аргентинська зірка футболу мала лише 82 тисячі євро.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Дієго Марадону поховали без серця.
909Читайте нас у Facebook