«Укрзалізниця» запровадила нову платну послугу: на що доведеться розщедритися
![«Укрзалізниця» запровадила нову платну послугу: на що доведеться розщедритися](http://fakty.ua/photos2/article/39/33/393376w540zc0.jpg?v=182652)
«Укрзалізниця», яка 7 січня запускає різдвяний поїзд у Києві, запровадила плату за роздруківку електронних квитків. Зробити це можна у будь-якій касі на будь-якому вокзалі України за 12 грн. Як повідомив у Facebook журналіст Олександр Рудоманов, послуга була введена в середині грудня і формується на основі двох показників:
- роздруківка — 10 гривень;
- ПДВ — 2 грн.
Читайте також: «Укрзалізниця» запускає новий потяг, який зв'яже три області
У довідковій службі «Укрзалізниці» інформацію Рудоманова підтвердили та пояснили, що обміняти електронний квиток на паперовий можна у будь-якій касі на будь-якому вокзалі України.
Нагадаємо, на свята «Укрзалізниця» призначила десятки додаткових поїздів, включаючи найдовший залізничний маршрут.
6164Читайте нас у Facebook