Зміна лідера: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 7 лютого

19:18 7 лютого 2022
Медалі зимової Олімпіади

У понеділок, 7 лютого, на зимових Олімпійських іграх у столиці Китаю було розіграно 9 комплектів медалей. Після трьох днів боротьби за нагороди на п'єдестал пошани вже піднімалися спортсмени із 19 країн.

На жаль, серед них, як і перші два дні, немає представників України. Біатлоністки Юлія Джима та Ірина Петренко показали найкращі результати в сезоні в індивідуальній гонці, але посіли лише 10-те та 11-те місця відповідно (Валентина Семеренко через спазм змушена була достроково зійти з дистанції), у гірськолижному спорті Іван Ковбаснюк та Анастасія Шепіленко посіли 33-е та 39-е місця в підсумковому протоколі, а наші саночниці Олена Стецьків та Юліанна Туницька за підсумками двох заїздів розташовуються на 19-му та 22-му місцях.

Лідером у медальному заліку (за кількістю золотих нагород) стала Швеція (3−0-0), за якою розташувалися збірна Олімпійського комітету Росії (2−3-2) та Нідерланди (2−2-1).