«Шахтар» розгромив «Колос» та наздогнав «Дніпро-1», який оступився: відеоогляди матчів УПЛ

18:53 19 жовтня 2022
Шахтар Колос

У середу, 19 жовтня, чотирма матчами продовжилася ігрова програма 8-го туру чемпіонату України з футболу. Нагадаємо, поєдинок «Динамо» — «Металіст» було перенесено на невизначений термін через ракетні атаки на столицю України, а дві гри на Закарпатті («Ворскла» — «Рух» та «Дніпро-1» — «Інгулець») переривалися на півтори години через повітряну тривогу.

Чемпіонат України. 8-й тур

19 жовтня (середа)

«Шахтар» (Донецьк) — «Колос» (Ковалівка) — 3:0 (Мудрик, 8, 57, Тейлор, 47). Юніорські склади — 0:0.

«Шахтар»: Трубін, Михайличенко, Кривцов, Матвієнко, Конопля (Тейлор, 46), Степаненко (Джурасек, 62), Судаков (Криськів, 76), Назарина, Зубков, Мудрик (Петряк, 62), Сікан (Траоре, 46).

Донецький «Шахтар», у стартовому складі якого вийшло 11 українців, досить легко впорався із «Колосом», який деякий час лідирував у турнірній таблиці. Дубль (перший на рівні УПЛ) оформив Мудрик, ще один м'яч забив бразилець Тейлор, для якого цей матч став 50-м в українській прем'єр-лізі. Також «гірники» завдяки перемозі продовжили свою безпрограшну серію в чемпіонаті України до 22 матчів.

«Дніпро-1» — «Інгулець» (Петрове) — 2:2 (Адамюк, 45+1, Піхальонок, 68 — Смоляков, 55, 65). Юніорські склади — 1:0.

«Дніпро-1» підходив до поєдинку з аутсайдером із рекордною переможною серією з 12 матчів. Але «Інгульцю» вдалося зіпсувати статистику та настрій підопічним Олександра Кучера. Хоча саме дніпряни відкрили рахунок перед самою перервою, але у другому таймі дубль 19-річного Смолякова перевернув усе догори дригом. «Дніпро-1» відповів точним ударом Піхальонка, але вирвати перемогу лідеру чемпіонату так і не вдалося. Довбик уперше за останні п'ять матчів не забив — і дніпряни втратили очки.

«Ворскла» (Полтава) — «Рух» (Львів) — 0:1 (Довгий, 28). Юніорські склади — 1:1.

Львівський клуб підходив до поєдинку проти «Ворскли» з кількома невтішними серіями — підопічні Леоніда Кучука обов'язково пропускали у восьми останніх матчах, а також не перемагали в останніх п'ятьох виїзних (або номінально гостьових) іграх. У підсумку львів'янам вдалося перервати обидві завдяки результативному удару Довгого в середині першого тайму.

«Металіст 1925» (Харків) — «Минай» — 0:1 (Твердохліб, 70). Юніорські склади — 4:1.

Початок матчу в Ковалівці було відкладено більш ніж на дві години через повітряну тривогу по Київській області. Щодо власне поєдинку, то закарпатці несподівано здобули перемогу, забивши єдиний м'яч у середині другого тайму. До речі, цей успіх став для Володимира Шарана ювілейним, 80-м, на чолі різних команд у рамках чемпіонату України.