- 14:50 Вогонь!: мережа в шоці від старого хіта популярного артиста
- 14:49 Вбивці «механіки»: автоексперт назвав типові помилки, яких припускаються навіть досвідчені водії
- 14:23 «Викликає погані спогади»: український дипломат розкритикував Мерца за секретність у постачанні зброї Україні
- 14:01 Для студентів-медиків планують запровадити обов'язкову військову підготовку
- 13:32 рф та Україна роблять так, щоб інша сторона розсердила першою Трампа, — ЗМІ
- 13:16 Напишу відверто: мережа відреагувала на виступ «Циферблата» на Євробаченні-2025
- 13:11 Гучна справа: в Іспанії затримано Олега Гладковського
- 12:54 «15 травня буде лише черговий етап імітації переговорного процесу, мета якого — затягування процесу до осені», — Олександр Коваленко
- 12:45 Гра на виживання: чи приїде путін у Стамбул для зустрічі з Зеленським?
- 12:20 Це помста: після ДТП, в якій постраждала дитина, її батько-свідок опинився у військкоматі, а потім у лікарні
- 12:00 Євросоюз завдав удару по тіньовому флоту росії
- 11:53 Підозрілий вибух і пожежі в будинках Кіра Стармера: поліція Лондона веде розслідування
Ворог завдав ударів по трьох областях: є постраждалі та руйнування (фото)

Ворог продовжує завдавати удари по мирним населенним пунктам у різних областях України, у тому числі й по звільненій Херсонщині. А на сусідній Миколаївщині під обстрілом опинився Миколаївський район.
За інформацією очільника ОВА Віталія Кіма, у ніч проти п'ятниці, 25 листопада, ворог завдавав ударів з РСЗВ по портовій акваторії та населеному пункту Очаківської громади.
«Одна людина отримала контузію. Пошкоджено житлові будинки, серед них — один багатоповерховий», — повідомив він та додав, що у Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах Миколаєва день та ніч пройшли відносно спокійно.
А керівник Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що ворог вдарив ракетою по передмістю Запоріжжя. Було зруйноване СТО. На щастя, обійшлося без жертв.



А на Дніпропетровщині рашисти знов вдарили по Нікопольщині. За інформацією очільника ОВА Валентина Резніченка, ворог вночі обстрілялв з «Градів» та важкої артилерії Марганецьку та Нікопольську громади.
«У міста та села прилетіли понад 70 російських снарядів. Люди цілі. Деталі обстрілів уточнюються. У решті районів ніч з тривогою, але без атак», — зазначив він.
Раніше у Генштабі ЗСУ повідомляли, що за добу, що минула, підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Стельмахівка і Діброва Луганської області та Білогорівка, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Первомайське, Красногорівка, Мар’їнка і Новомихайлівка на Донеччині.
Фото зі сторінки Олександра Старуха
2958Читайте нас у Facebook