«Шахтар» на 90+4-й хвилині вирвав перемогу в останньої команди УПЛ: відеоогляд матчу

16:04 12 квітня 2023
Львів – Шахтар

У середу, 12 квітня, у Львові пройшов перенесений матч 6-го туру української прем'єр-ліги, в якому місцевий однойменний клуб приймав лідера — донецький «Шахтар».

Чемпіонат України. Перенесений матч 6-го туру

«Львів» — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1 (Гочолейшвілі, 56, у свої ворота — Судаков, 61, Келсі, 90+4). Юніорські склади — 0:1.

«Шахтар»: Трубін, Гочолейшвілі, Матвієнко, Ракицький, Топалов, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Тотовицький (Борячук, 83), Криськів (Очеретько, 28; Келсі, 71), Траоре (Сікан, 83).

У своїй історії «Львів» уже перемагав «Шахтар», у березні 2021-го «перестрілявши» іменитого суперника — 3:2. Сподіватися на аналогічний результат у нинішній ситуації вболівальники львів'ян навряд чи могли — надто вже різні наразі форма та результати у команд.

«Гірники» до звітного поєдинку мали серію із забитими голами в чемпіонаті України з 18 матчів. Забили і цього разу — Судаков дальнім ударом, не без допомоги рикошету, відправив м'яча у ворота в середині другого тайму. Щоправда, за п'ять хвилин до цього вболівальників «Шахтаря» шокував грузинський захисник Гочолейшвілі, який після флангового навісу головою відправив м'яча у свої ворота.

Після цього підопічні Ігора Йовічевіча мали достатньо часу, щоб вирвати перемогу, але зробили вони це лише на 90+4-й хвилині, коли 18-річний венесуелець Келсі точно пробив головою із близької відстані. Тож, вольова перемога «Шахтаря» — 2:1, яка зберігає за «гірниками» лідерство, а «Львів» наближає до першої ліги.