Олегу Виннику знайшли заміну: такий же красунчик, ще й талановитий
![Олег Винник засмучений](http://fakty.ua/photos2/article/42/42/424262w540zc0.jpg?v=225702)
Поки популярний до війни співак Олег Винник «відсижується» у Німеччині, його колишній продюсер намагається знайти йому «заміну» на сцені, а жінки зітхають через відсутність подібного «мачо» серед вітчизняних співаків.
І, здається, на горизонті появився чоловік, який має всі шанси хоч частково дати жінкам омріяний ідеал.
![Андрій Кравченко](/user_uploads_new/images/articles/2023/08/12/424262/замена.jpg)
«Романтичні тексти, впізнавана музика, вроджена харизма та сексуальність співака Андрія Кравченка підкорили українок», — пише популярне видання про артиста.
«Красунчик», «неймовірний», «який голос», «хочу за вас заміж», «приїздіть з виступом до нас», — цитують журналісти відгуки в соцмережах, додаючи, що на концертах на артиста вже чатують віддані фанатки.
Основну частину пісень Андрій Кравченко пише сам. «Доле моя», «Моя єдина», «Тільки ти» та «Лебідка» звучать в ефірах топових українських радіостанцій.
«Розумію, чому виникло це порівняння. Олега немає, він зник, і людям не вистачає того, що було. У мене з ним просто схожі стилі. Не хочу, щоби нас порівнювали. Ну, я думаю, що зараз це просто такий період, і він пройде», — начебто і не радий порівнянню Андрій.
Втім, не маючи продюсера, він сам знає, чим підкорити серця українців: завдяки виступам та благодійному проєктові артистові вдалося передати 7 автівок на фронт, що виконують бойові завдання, а також екіпірування для військових. Загальна сума допомоги на сьогодні становить майже 2 мільйони гривень.
Тому глядачів, схоже, чекає інтрига: кому з «копій Винника» вдасться зайняти його місце — Кравченку чи таємничому «клону», який не показує свого обличчя.
230101Читайте нас у Facebook