- 00:01 Колишній клуб Реброва переміг «Манчестер Юнайтед» та через 41 рік завоював єврокубок: відеоогляд фіналу Ліги Європи
- 21.05 22:26 Синдром останнього шматочка на блюді: брати чи не брати?
- 21.05 21:59 Фантастично смачний салат зі спаржею: такого ви ще не куштували
- 21.05 21:29 «Мені не подобається»: Гвінет Пелтроу розповіла про свої стосунки з Меган Маркл
- 21.05 21:02 Малина виросте великою та солодкою: полийте її цим простим добривом
- 21.05 20:35 Пішов в ЗСУ після того, як росіяни вбили маму: на війні загинув 22-річний воїн із Сумщини
- 21.05 20:09 Свіжість у кожному шматочку: простий, корисний та смачний салат за лічені хвилини
- 21.05 19:54 Скорпіонам — «Королева Пентаклів», Козорогам — «Король Кубків», а Тельцям — «Верховна Жриця»: Таро-прогноз та поради карт на 22 травня
- 21.05 19:46 Вперше показали стрільбу «супергармати» Кім Чен Ина: про що сказали кадри спеціалісту
- 21.05 19:21 Мирні переговори чи пастка часу: США надають кремлю перевагу у війні
- 21.05 19:08 Приречені на злидні? Чому індексація не рятує пенсіонерів від бідності
- 21.05 18:58 «Чекаю на дзвінок»: популярна модель та волонтерка подала заявку на «Холостяка»
FAVBET став титульним спонсором ФК «Рух»

FAVBET виводить співпрацю з ФК «Рух» на новий рівень — компанія стала титульним спонсором команди. Це крок у напрямку підтримки спорту як важливого інструмента розвитку молоді, формування здорового суспільства та національної єдності.
У FAVBET наголошують: це не просто партнерство, а ще один крок у підтримці українського спорту у найскладніші часи.

«Надзвичайно приємно працювати з партнерами, які є близькими нам по духу, і „Рух“ є саме таким партнером. В нашій співпраці важливо, що не гроші є ключовим фактором, а спільні погляди на розвиток українського футболу. В тому числі й на розвиток дитячого футболу, а таких Академій, як є у „Руху“, в Україні майже немає. Приємно, що ми разом в одній команді», — зазначив директор БК Favbet Ігор Сірук.
ФК «Рух» — один із найбільш динамічних клубів України. Особливу увагу клуб приділяє розвитку власної Академії, яка вже сьогодні є однією з найпотужніших у країні, налічуючи понад 900 вихованців.
«Підтримка спорту — це наша довгострокова стратегія. Ми віримо, що саме через інвестиції в інфраструктуру, молодь і системні футбольні проєкти можна розвивати український футбол і формувати сильне, єдине суспільство. ФК „Рух“ — приклад клубу, який не просто грає, а будує майбутнє. І ми раді бути частиною цього руху вперед», — зазначає Андрій Матюха, засновник групи компаній FAVBET.
Партнерство між FAVBET та ФК «Рух» розраховане на тривалий термін. Сторони вже готують низку спільних проєктів, спрямованих на підтримку вболівальників, розвиток інфраструктури та популяризацію футболу серед молоді.
Раніше повідомлялося, що в рамках спільного проєкту команди FAST і Favbet Foundation понад 1800 тренерів і спортсменів з усіх регіонів країни пройдуть навчання сучасних методів надання допомоги.
76Читайте нас у Facebook