- 13.07 22:29 «Пастка успішності»: чому в усьому світі люди перестають гнатися за досягненнями
- 13.07 22:02 Фантастично смачний малосольний кавун: готується дуже просто
- 13.07 21:32 Дивився вдалину: Кеті Перрі та її колишнього Орландо Блума застукали разом у відпустці
- 13.07 21:02 Вигорів газон через спеку: як можна його швидко врятувати
- 13.07 20:34 З перших місяців війни боронив країну: на Донеччині поліг вчитель з Чернігівщини
- 13.07 20:25 Частина Сум залишилася без світла після нальоту дронів
- 13.07 20:06 Піца з цукіні та моцарелою: можна тим, хто на дієті
- 13.07 19:51 На відновлення України залучили додаткових € 3,6 млрд, — Кулеба
- 13.07 19:39 Трамп підриває зусилля України з відновлення країни — ЗМІ
- 13.07 19:29 В Україні запрацювала автоматична система постановки на військовий облік: що важливо знати
- 13.07 18:59 Близнюкам — «Четвірка Кубків» та несподіване прозріння, Козерогам — «Туз Денаріїв» та новий етап: Таро-прогноз на 14 липня
- 13.07 18:32 Багато американців ставляться з презирством: королівські експерти співчувають принцу Гаррі
Посольство германии призывает украинских граждан как можно быстрее обратиться за визами для поездки на чемпионат мира по футболу
Об этом сообщил журналистам на пресс-конференции в Киеве консул Германии Райнхардт Хассенпфлюга. Он подчеркнул, что не предполагается никакой особенной процедуры для подачи документов на получение визы с целью поездки на чемпионат или туристического пребывания в стране в этот период: документы будут приниматься и рассматриваться в общем порядке. Каждый претендент должен явиться в посольство лично для собеседования. Стоимость визы, которая будет действительна в период с 9 июня по 10 июля, составляет 35 евро.
Между тем на сегодняшний день вся квота билетов на чемпионат мира для Украины уже реализована, и 25 апреля из Германии будут получены все билеты, которые заказывала наша страна. Каждый билет содержит микрочип, на котором записана вся информация о его владельце, отмечает агентство «ForUm».
232Читайте нас у Facebook