Без зайвих калорій: дієтичний пиріг з полуницею від учасниці шоу «МастерШеф» та «Зважені та щасливі»
Популярна блогерка, переможниця проєкту «Зважені та щасливі» Юлія Науменко, яка раніше поділилася унікальним рецептом сирних булочок, запропонувала не пропустити сезон полуниці і приготувати пиріг зі смачними ягодами без зайвих калорій.
Тісто схоже на пісочне, порція на перекус всього 200 грамів, написала вона в Instagram.
Для приготування знадобиться:
Тісто:
- кисломолочний сир 100 грамів;
- 1 яйце;
- борошно цільнозернове чи рисове 50 грамів;
- розпушувач половина чайної ложки;
- банан 50 грамів.
Начинка:
- кисломолочний сир 100 грамів;
- мед 1 столова ложка;
- полуниця 100 грамів;
- крохмаль кукурудзяний половина чайної ложки змішати з 1 столовою ложкою води.
Запікаємо в розігрітій на 180 градусів духовці 25−30 хвилин. Зверху прикрашаємо свіжою полуницею.
Приготування в відео:
«ФАКТИ» писали, що Науменко стала учасницею 17-го сезону кулінарного реаліті. Юлія перемогла у «Зважених» у 2014 році, схуднувши на 62 кілограми. Блогерка розповіла, що завжди мріяла про «МастерШеф», але не наважувалася взяти участь у кастингу.
253Читайте нас у Facebook