ПОИСК
Політика

У Навроцького розповіли про долю ордена, який Зеленський відправив поштою

13:15 23 червня 2026
Орден Білого орла, який відправив Зеленський, вже отримали в Польщі
Артем КРАВЧЕНКО, «ФАКТИ»

Орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив «Новою поштою», вже отримано Канцелярією польського президента.

Повернута нагорода надійде на зберігання до Бюро нагород та призначень, розповів речник президента Польщі Рафал Лескевич, повідомляє Polsat News.

Він зазначив, що нагорода буде гідно й з повагою зберігатися в Канцелярії, адже це найвища й найважливіша польська державна нагорода. В той же час вона більше нікому вона не буде присвоєна, а посвідчення втратить чинність.

Нагадаємо, 19 червня президент Польщі Кароль Навроцький ухвалив рішення про позбавлення президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла у зв’язку з найменуванням одного з українських підрозділів на честь героїв УПА. За словами Навроцького, дії українського лідера перетнули «поріг болю» поляків.

РЕКЛАМА

На тлі цього рішення низка українських чинних і колишніх посадовців оголосили, що повернуть свої польські нагороди. Зокрема, всі президенти України, які були нагороджені цим орденом, відмовились від нього.

Крім того, польські політики почали повертати Навроцькому свої ордени.

А польські активісти вирішили нагородити Зеленського власним орденом.

РЕКЛАМА

91

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів