ПОИСК
Шоу-бізнес

Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

10:47 24 червня 2026
Володимир Бебешко вперше розповів про інсульт та життя у Варшаві

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Славі Дьоміну.

Через небезпечне для життя захворювання продюсер навіть не міг ходити та говорити, однак зараз поступово відновлюється.

РЕКЛАМА

«Я живу у Варшаві вже три роки, бо, чесно кажучи, захворів. Я б не поїхав з України, але так сталося, що мене „вдарило“ так, що я мушу бути в Польщі. Інсульт, та й все. Вдарило сильно: я не ходив, не говорив. Але зараз я ходжу, музику пишу, і маю сподівання, що буде ще краще», — поділився продюсер.

Наразі Володимир Бебешко проходить реабілітацію. Він по три години ходить у лісі з паличками та займається фізкультурою. Як зауважив продюсер, точно сказати, скільки часу знадобиться на його відновлення не можна.

Причиною виникнення інсульту Бебешко називає війну. Постійне хвилювання та стрес погано вплинули на його стан.

РЕКЛАМА

Як писали «ФАКТИ», кілька років тому про свій конфлікт з Бебешком розповіла співачка Міла Нітіч.

208

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів