- 18:33 З 1 серпня штрафувати ФОП будуть на повну: перестають діяти знижки при порушенні одного важливого закону
- 18:09 Росіяни вдарили по Слов'янську з РСЗВ «Торнадо-С»: є жертви та руйнування
- 17:54 Хочуть взяти Оріхів і просуватися на Кам’янське та Комишуваху: військовий розповів про дуже важку ситуацію на фронті
- 17:46 Російські «дроноводи» вбили однрічного хлопчика на Херсонщині — ЗСУ помстилися
- 17:31 Мрії про американське світське життя не справдилися: Меган Маркл знову лютує
- 17:01 Ворог завдав авіаудару по передмістю Сум: загинули двоє людей, є руйнування
- 16:32 Трамп має секретну зброю, яка може залишити путіна беззахисним
- 15:52 Поради від Гали з Німеччини: таких огірочків ви ще не пробували — малосольні — але зберігаються всю зиму
- 15:33 Миротворчі сили в Україні готові до дій: Макрон зробив заяву
- 14:55 Кейт Міддлтон більше не спить з чоловіком: названо причину
- 14:46 Відомі юристи, військові та громадські діячі відреагували на вручення підозри Шабуніну: що говорять
- 14:32 Трамп анонсував нові рішення щодо постачання зброї Україні: що про це відомо
В Украину срочно вызывают миссию МВФ

Международный валютный фонд по просьбе украинских властей направляет в нашу страну очередную миссию, которая должна провести переговоры о выделении нового кредита.
«По просьбе властей миссия МВФ посетит Украину в период с 27 марта по 10 апреля 2013 года для продолжения переговоров о заключении нового соглашения stand by», — сообщил постоянный представитель фонда в Украине Макс Альер.
По его словам, возглавит миссию Кристофер Джарвис.
Напомним, в середине января 2013 года первый вице-премьер-министр Сергей Арбузов сообщил, что Украина будет просить у МФВ новый кредит в размере 15 млрд. долларов. Власти при этом даже пообещали повысить тарифы на газ для некоторых слоев населения.
Первая миссия МВФ приехала в Украину 29 января. Две недели велись переговоры, во время которых представители фонда настаивали на необходимости пересмотреть тарифы на газ для населения. В результате 12 февраля миссия покинула Украину, объявив о достижении прогресса в переговорах. Однако при этом обещаний выделить деньги не прозвучало.
2691Читайте нас у Facebook