Обіграти Бьорндалена приємно навіть на пенсії, — українець Дериземля переміг у «Гонці легенд біатлону» (фото)

10:08 19 лютого 2019
Андрій Дериземля

Напередодні старту в Раубічах (Білорусь) чемпіонату Європи з біатлону (20—24 лютого), відбулася «Гонка легенд», приурочена до проводів із великого спорту двох знаменитих спортсменок — чотириразової олімпійської чемпіонки Дар'ї Домрачевої та переможниці Пхенчхана-2018 в естафеті Надії Скардіно.

Блискуче виступив у гонці з масовим стартом знаменитий український біатлоніст Андрій Дериземля (на фото), який завоював «золото» у гонці з масовим стартом, на 18,9 секунди випередивши восьмиразового олімпійського чемпіона норвежця Уле-Ейнара Бьорнадалена (до речі, чоловіка Дар'ї Домрачевої) та на 22,2 секунди — білоруса Сергія Новікова.

«Тут чудова атмосфера, відчуваєш такі ж емоції, ніби знову повертаєшся у спорт. Колишніх спортсменів не буває, тож кожен, хто виходив сьогодні на дистанцію, налаштовувався показати максимальний результат. У всіх однакові лижі, гвинтівки, чудово підготовлена траса, багато вболівальників — все чудово.

Я жартома казав: обігравати Бьорндалена приємно навіть на пенсії. Сьогодні на старти вийшли серйозні хлопці та олімпійські чемпіони, які протягом багатьох років були провідними спортсменами в біатлоні. На дистанції ми були суперниками, після закінчення гонки — просто друзі", — сказав 41-річний Андрій Дериземля в інтерв'ю телеканалу «Білорусь 5».

До речі, у змішаній естафеті в рамках «Гонки легенд» Дериземля та ще одна наша уславлена біатлоністка, срібна призерка Олімпійських ігор Олена Петрова посіли п'яте місце.

*Андрій Дериземля після тріумфу

*Уславлені українські біатлоністки Олена Петрова та Олена Зубрилова, яка завершувала кар'єру під прапором Білорусі

*Уле-Ейнар Бьорндален та Дар'я Домрачева здобули на двох 12 (!) золотих медалей Олімпійських ігор

Зазначу, що в рамках чемпіонату Європи в Раубічах, у якому візьмуть участь і українські біатлоністи, відбудуться індивідуальні перегони у чоловіків та жінок (20 лютого о 14:00 та 17:30), одиночна та класична змішані естафети (21 лютого о 14:00 та 17:00), чоловічий та жіночий спринт (23 лютого 09:00 та 12:00), а також перегони переслідування у чоловіків та жінок (24 лютого о 09:00 та 11:00).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що знаменита українська біатлоністка достроково завершила сезон через проблеми з серцем.