Суперголи у фіналі: Україна вперше стала чемпіоном Європи серед людей з вадами слуху (відео)

14:24 16 червня 2019
Дефлімпійська збірна України

Дефлімпійська збірна України з футболу здобула золоті медалі чемпіонату Європи серед спортсменів з порушенням слуху, який проходив з 2 по 15 червня в грецькому місті Іракліон (острів Крит).

На груповій стадії турніру за участю 16 команд «жовто-сині» перемогли Англію (3:1), Францію (2:0) і Швецію (2:0). У чвертьфіналі перед нашими хлопцями не встояла збірна Росії (2:1), а в півфіналі — команда Ірландії (1:0). У вирішальному матчі змагань українська збірна обіграла Німеччину (2:0) і вперше в історії стала чемпіоном Європи.

Відео фіналу Україна — Німеччина — 2: 0 (суперголи «жовто-синіх» дивитися з 1:33,40 і 1:47:40)

«Бронза» дісталася господарям змагань грекам, що здолали у матчі за третє місце ірландців — 3:1.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що молодіжна збірна України завершила тріумфом чемпіонат світу в Польщі.