21-річний талант «Мілана» встановив неймовірний гольовий рекорд

17:27 20 грудня 2020
Рафаель Леао

Форвард італійського «Мілана» Рафаель Леао забив гол уже на 7-й секунді виїзного поєдинку проти «Сассуоло» в рамках 13-го туру серії А.

Ледве розвівши м'яч у центрі поля, Чалханоглу просунувся ближче до штрафного майданчика і блискучим пасом вивів Леао фактично віч-на-віч із воротарем. 21-річний португальський нападник не став зближуватися з голкіпером, пробивши повз нього точно у ворота. Секундомір показував у цей момент 6,2 секунди з моменту стартового свистка, що є найкращим показником скорострільності для топ-5 європейських ліг. Тим самим Рафаель майже на три секунди перевершив досягнення гравця «П'яченци» Паоло Поджі, який забив «Фіорентині» у 2001-му за 8,9 секунди.

Зазначимо, що ще в першому таймі «Мілан» розвинув свою перевагу, але після перерви дозволив супернику відіграти один м'яч і довів матч до перемоги — 2:1. Завдяки своєму успіху россо-неррі продовжують очолювати турнірну таблицю, випереджаючи своїх земляків з «Інтера» на одне очко.

Додамо, що гольовий рекорд чемпіонату України належить форварду збірної України Роману Яремчуку, який, виступаючи за «Олександрію», вразив ворота «Ворскли» на 10-й секунді. У Лізі чемпіонів рекорд утримує голандський форвард «Баварії» Рой Макай, який забив у ворота «Реала», ледь секундна стрілка подолала позначку в 10 секунд.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Мілан» зустрінеться у плей-оф Ліги Європи з сербською «Црвеною Звездою».