«Баварія» і «Челсі» стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів: відеоогляди матчів

7:40 18 березня 2021
Баварія - Лаціо

У середу, 17 березня, за підсумками поєдинків в Лондоні та Мюнхені визначилися останні чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. У боротьбі за путівки до півфіналу турніру компанію дортмундській «Боруссії», «Порту», «Ліверпулю», «Парі Сен-Жермен», «Манчестер Сіті» і «Реалу» складуть «Баварія» і «Челсі».

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь

«Челсі» (Англія) — «Атлетіко (Іспанія) — 2:0 (Зієш, 34, Емерсон, 90+4). На 82-й хвилині вилучений Савич («Атлетіко»). Перший матч — 1:0.

Єврокубкова статистика, здавалося, не давала гостям з Мадрида після невдачі в першій зустрічі суперників у Бухаресті жодного шансу на успіх. Чи жарт: в дуелях на виліт «Челсі» раніше 12 разів перемагав у першому єврокубковому поєдинку в гостях і щоразу проходив далі, в свою чергу, «Атлетіко» сім разів програвав в домашній зустрічі і після візиту до суперника незмінно вилітав.

Тішив уболівальників лондонського клубу і той факт, що під керівництвом нового тренера Томаса Тухеля «аристократи» ще не програвали (8 перемог і 4 нічиї в 12 проведених матчах), не пропустивши при цьому на рідному «Стемфорд Брідж» жодного м'яча.

Одним словом, підопічним Дієго Сімеоне впору було сушити весла ще до виходу на поле. Правда, так могли думати тільки ті, хто не знає, що «Атлетіко» в чемпіонаті Іспанії випереджає і «Барселону», і «Реал», або не пам'ятає, як гості з Мадрида в минулому сезоні сенсаційно «винесли» на «Енфілді» «Ліверпуль».

У першому таймі «Атлетіко» цілком міг зрівняти рахунок за сумою двох зустрічей, але італійський рефері проігнорував фол Аспілікуети в своєму штрафному майданчику. А на 34-й хвилині і без того непроста ситуація гостей погіршилася. Під час швидкої атаки господарів марокканець Зієш, що перебрався в Лондон з «Аякса», зміг пробити одного з кращих голкіперів світу словенця Облака, і загальна перевага «Челсі» зросла до двох м'ячів.

Хлопці Сімеоне худо-бідно намагалися виправити ситуацію, але всі їхні шанси на порятунок на 82-й хвилині перекреслив чорногорський захисник Савич, котрий на рівному місці заробив пряму червону картку. Більш того, «Челсі» в компенсований час зусиллями Емерсона довів перевагу англійців за сумою двох зустрічей до 3:0.

Цікавий факт. Один з найкращих голеадорів світового футболу останнього десятиліття, форвард «Атлетіко» Суарес, замінений на 59-й хвилині, не зміг забити в 25-му (!) поспіль виїзному матчі Ліги чемпіонів. Останнього разу знаменитий уругваєць відзначався в гостьовій грі головного єврокубкового турніру ще в 2015 році, коли в футболці «Барселони» вразив в Римі ворота «Роми» (1:1).

«Челсі» вперше за сім років пробився до чвертьфіналу турніру і, як і раніше, не програє під керівництвом німця Томаса Тухеля.

«Баварія» (Німеччина) — «Лаціо» (Італія) — 2:1 (Левандовські, 33, з пенальті, Шупо-Мотінг, 73 — Пароло, 82). Перший матч — 4:1 .

Розгром, вчинений супернику в першій зустрічі в Римі, дозволив тренерському штабу чинного володаря трофею провести точкову ротацію складу. Зокрема, в цей вечір в Лізі чемпіонів у складі «Баварії» дебютував голкіпер Нюбель, який перебрався в минулому році в Мюнхен з «Шальке».

Підопічні Сімоне Індзагі на початку зустрічі злегка погомоніли біля його воріт, а далі все стало на свої місця. На 33-й хвилині Левандовські реалізував пенальті, забивши свій 73-й гол у Лізі чемпіонів (більше тільки у Мессі — 120 і Кріштіану Роналду — 134), а на 73-й Шупо-Мотінг, щойно вийшовши на заміну, першим же дотиком м'яча подвоїв перевагу лідера бундесліги. Точний удар Пароло лише злегка підсолодив гіркоту поразки римлян. 6:2 за сумою двох зустрічей!

Неповторна «Баварія» збільшила свою безпрограшну серію в ЛЧ до 19 (!) матчів (18 перемог і одна нічия) і чекає на суперника в чвертьфіналі. Охочих перетнутися з «машиною» Ханси Фліка, схоже, не багато.

Жеребкування пар ¼ і ½ фіналу ЛЧ відбудеться 19 березня (о 13:00), а самі поєдинки — 6/7 квітня і 13/14 квітня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка і «Реал» Андрія Луніна пробилися в чвертьфінал Ліги чемпіонів.