Динамівець Родрігес забив команді Роналду, Росія програла Словаччині: відеобозори матчів ЧС-2022

8:25 31 березня 2021
Люксембург - Португалія

У вівторок, 30 березня, на футбольних полях Старого Світу стартував 3-й тур кваліфікації чемпіонату світу, фінальну стадію якого в листопаді-грудні 2022 року прийме Катар. У 10 поєдинках ігрового дня забито 37 м'ячів!

Група А

Азербайджан — Сербія — 1:2 (Махмудов, 59, з пенальті — Мітровіч, 16, 81).

Форвард «Фулхема» і збірної Сербії Александар Мітровіч в трьох поєдинках забив у ворота Ірландії, Португалії та Азербайджану п'ять м'ячів і одноосібно очолив гонку бомбардирів європейського відбору ЧС-2022.

Більш того, 26-річний нападник в останніх 24 матчах у складі Сербії забив 24 голи, хоча в останніх 24 поєдинках за «Фулхем» — жодного.

Люксембург — Португалія — 1:3 (Родрігес, 30 — Діого Жота, 45+2, Роналду, 51, Жоау Пальінья, 80). На 86-й хвилині вилучений Шано (Люксембург).

Динамівець з португальським корінням Родрігес своїм голом у першому таймі гарненько налякав дійсних чемпіонів Європи на чолі з Кріштіану Роналду. Щоправда, Португалія в час, що залишився до фінального свистка, розставила все по своїх місцях, відсвяткувавши 11-й успіх в останніх 11 поєдинках. При цьому Роналду забив свій 103-й (!) м'яч за національну команду (до світового рекорду іранця Алі Даєї — лише шість точних ударів).

До речі, в складі господарів поля в цьому поєдинку зіграли одразу три (!) рідні брати Тілль. І якщо Венсан і футболіст «Ворскли» Олів'є вийшли на поле з перших хвилин, то Себастьян Тілль — на заміну.

Ще в одному матчі Катар, що виступає поза конкурсом, зіграв унічию в спарингу з Ірландією — 1:1 (Мунтарі, 47 — Макгінн, 4).

Турнірне становище: 1. Португалія — 7 очок (3 матчі); 2. Сербія — 7 (3); 3. Люксембург — 3 (2); 4. Ірландія — 0 (2); 5. Азербайджан — 0 (2).

Група Е

Бельгія — Білорусь — 8:0 (Батшуайі, 14, Ванакен, 17, 89, Троссар, 38, 76, Докю, 42, Прат, 49, Бентеке, 70).

Білоруси, пропустивши від бельгійців вісім (!) м'ячів, зазнали найприкрішої поразки у своїй історії. Раніше найбільшою невдачею наших географічних сусідів були 0:5 в поєдинку з Австрією в 2003-му.

Уельс — Чехія — 1:0 (Джеймс, 82). На 49-й хвилині вилучений Шик (Чехія), а на 77-й Робертс — (Уельс).

Турнірне становище: 1. Бельгія — 7 (3); 2. Чехія — 4 (3); 3. Уельс — 3 (2); 4. Білорусь — 3 (2); 5. Естонія — 0 (2).

Група G

Чорногорія — Норвегія — 0:1 (Серлот, 35).

Туреччина — Латвія — 3:3 (Караман, 2, Хакан Чалханоглу, 33, Йилмаз, 52, з пенальті — Савальнієкс, 35, Улдрікіс, 58, Д. Ікаунієкс, 79).

Гібралтар — Нідерланди — 0:7 (Бергхейс, 42, Л. де Йонг, 55, Депай, 61, 88, Вейналдум, 62, Мален, 64, ван де Беек, 85).

Турнірне становище: 1. Туреччина — 7; 2. Нідерланди — 6; 3. Чорногорія — 6; 4. Норвегія — 6; 5. Латвія — 1; 6. Гібралтар — 0.

Група Н

Кіпр — Словенія — 1:0 (Піттас, 42).

Підсумок поєдинку в Нікосії цілком можна вважати сенсаційним, якщо врахувати, що до цього кіпріоти в останніх 20 матчах перемагали лише тричі, при цьому здолавши таких «монстрів», як Сан-Марино (5:0, 4:0) і Люксембург (2:1).

Словаччина — Росія — 2:1 (Шкриньяр, 38, Мак, 74 — Маріо Фернандес, 71).

Підопічні Станіслава Черчесова після двох перемог на старті оступилися в Трнаві, четвертий раз в історії (і другий раз поспіль) програвши словакам.

До речі, захисників російської збірної Джикію і Маріо Фернандеса одразу після гри висміяли в соцмережах. Ви лиш подивіться, як в епізоді з першим голом словаків Шкриньяр залишився без опіки, а два росіяни в цей час… тримали один одного. І як тримали!

Хорватія — Мальта — 3:0 (Перішич, 62, Модрич, 76, з пенальті, Брекало, 90).

Турнірне становище: 1. Хорватія — 6; 2. Росія — 6; 3. Словаччина — 5; 4. Кіпр — 4; 5. Словенія — 3; 6. Мальта — 1.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися в прямому ефірі поєдинок Україна — Казахстан.