«Не гол, а ракета»: українець Соболь забив шикарний м'яч в чемпіонаті Бельгії

9:05 4 квітня 2021
Едуард Соболь

Захисник збірної України Едуард Соболь, який зіграв за команду Андрія Шевченка в поєдинку кваліфікації ЧС-2022 проти Фінляндії (1:1), допоміг «Брюгге» відсвяткувати перемогу в гостьовому матчі чемпіонату Бельгії проти «Кортрейка» (2:1).

На 21-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь господарів поля 25-річний футболіст створив шедевр, вразивши ворота «Кортрейка», в складі якого з 66-ї хвилини грав півзахисник збірної України Євген Макаренко, шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика.

«Не гол, а ракета!» — пишуть у соцмережах вболівальники «Брюгге».

Зазначимо, що Соболь в 22 іграх поточного сезону забив два м'ячі і віддав три гольові передачі, а його «Брюгге» продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату Бельгії, на цілих 19 очок випереджаючи «Антверпен», що йде другим, у якого є одна гра в запасі.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Едуард Соболь забив дебютний гол за «Брюгге».