20-річний талант приніс перемогу «Реалу» над «Ліверпулем»: відеоогляди матчів Ліги чемпіонів

7:57 7 квітня 2021
Вінісіус Жуніор Реал

У вівторок, 6 квітня, на порожніх стадіонах у Манчестері та Мадриді пройшли перші матчі ¼ фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону-2020/2021.

Ліга чемпіонів. ¼ фіналу. Перші матчі

«Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина) — 2:1 (де Брюйне, 19, Фоден, 90 — Ройс, 84).

«Манчестер Сіті», у якого повний матч на лавці запасних просидів українець Олександр Зінченко, проводив поєдинок проти дортмундської «Боруссії» з позиції сили. На 19-й хвилині де Брюйне відкрив рахунок, вдало замкнувши простріл партнера від лицьової, і «городяни» якось академічно продовжували грати, ніби з повною впевненістю у своїй перемозі. Але дортмундцям вдалося трохи «збадьорити» суперника на 84-й хвилині, коли бомбардир «жовто-чорних» Холанд виступив в ролі асистента, прекрасним пасом вивівши на ворота Ройса, і капітан «Боруссії» зрівняв рахунок. Щоправда, на останній хвилині господарям усе ж вдалося вирвати перемогу, коли Гюндоган прийняв довгу передачу в межах воротарського, відкотив під удар Фодену, і той у дотик відправив м'яча повз воротаря.

«Реал» (Іспанія) — «Ліверпуль» (Англія) — 3:1 (Вінісіус Жуніор, 27, 65, Асенсіо, 36 — Салах, 51).

Вийшовши в основному складі на матч із «Ліверпулем», французький нападник «Реала» Карім Бензема обійшов за кількістю проведених матчів за мадридський клуб у Лізі чемпіонів бразильця Роберто Карлоса. Тепер у форварда 108 поєдинків за «Реал» у найпрестижнішому клубному турнірі Європи, і за цим показником його випереджають лише троє — Ікер Касільяс (150) та Рауль (130), які вже завершили ігрові кар'єри, а також нинішній партнер Каріма захисник Серхіо Рамос (128).

Поповнити свій гольовий реєстр французу не вдалося (у нього 70 голів у Лізі чемпіонів), але за нього забивали партнери по команді. Уже в першому таймі м'яч двічі побував у сітці воріт «Ліверпуля». Спочатку Кроос феноменальним пасом закинув м'яча на лінію штрафного на Вінісіуса Жуніора, 20-річний нападник майстерно скинув собі на хід та пробив повз воротаря, а потім Асенсіо скористався жахливою помилкою Александера-Арнольда, який невдало віддавав пас назад головою, та ефектно переграв Аліссона. До слова, «Ліверпуль» пропустив мінімум двічі в першому таймі в матчі Ліги чемпіонів вперше з пам'ятного фіналу 2005 року проти «Мілана», коли зміг відігратися з 0:3 та в серії пенальті завоювати почесний трофей.

Досить швидко після перерви «мерсисайдці» відіграли один м'яч, коли Салах виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику після відскоку від ноги захисника, котрий не пустив Діогу Жоту на ударну позицію. Але відновити комфортну різницю в два м'ячі вдалося Вінісіусу Жуніору, який замкнув передачу Модріча та оформив дубль.

Відзначимо, що в середу, 7 квітня, відбудуться ще два перші матчі ¼ фіналу: «Баварія» — «ПСЖ», «Порту» — «Челсі».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Instagram видалили скандальний пост зірки «ПСЖ» Мауро Ікарді .