- 21:02 Робіть це у відпустці, щоб запобігти різкому підвищенню рівня цукру в крові
- 20:45 «Фарфорові пляжниці Ольги Рапай — мрія багатьох колекціонерів», — дослідниця історії порцеляни Людмила Карпінська-Романюк
- 20:33 Пройшов понад три роки запеклих боїв, болючих втрат: в бою поліг батько двох дітей з Рівненщини
- 20:06 Квашені огірки з хроном і спеціями: має приготувати кожна господиня
- 19:54 Стрільцям — «Туз Пентаклів», Рибам — «Туз Жезлів», а Близнюкам — «Імператор»: Таро-прогноз та поради карт на 21 липня
- 19:39 Російський літній наступ досяг кульмінації: що відбувається на фронті
- 18:52 Шпарагівка на зиму: авторський рецепт від Тетяни Літвінової
- 18:44 Сильна злива «зупинила» дорожній рух в Києві: де було ускладнено пересування транспорту
- 18:31 Німеччина має не тільки заплатити, а й поставити зброю: подробиці скандалу із ППО для України
- 18:29 Балашов, Королевська, Латиніна: Зеленський ввів нові персональні санкції проти антиукраїнських пропагандистів
- 18:12 У росії недалеко від міста-мільйонника вибухнув потяг з небезпечною «хімією»
- 17:54 Восени стане легше: експерт порадував прогнозом щодо цін на низку продуктів
«Влада не повинна бути серіалом»: Разумков про санкції РНБО

Будь-яка влада не повинна бути серіалом, а будь-які її рішення повинні відповідати закону. Про це заявив глава Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв'ю Тетяні Даниленко в програмі «Постаті», коментуючи запровадження санкцій проти Медведчука .
Голова ВР наголосив, що в законі «Про санкції» зазначено, що вони вводяться лише щодо іноземних громадян, іноземних суб'єктів .
«Що стосується громадян України, то моя позиція була і залишається незмінною. Якщо вони громадяни України, то сьогодні у нас в рамках чинного законодавства, в рамках кримінально-процесуального кодексу є багато механізмів для того, щоб притягти їх до відповідальності. Якщо ми хочемо, щоб це відповідало законам про санкції, то потрібно вносити зміни в закон „Про санкції“. Але особисто я вважаю, якщо людина — терорист або людина, яка фінансує тероризм, або діє в інтересах держави-агресора, то у нас є багато статей, в тому числі 111 — державна зрада, за якою і потрібно притягати», — зазначив Разумков.
Нагадаємо, раніше голова політради партії ОТЗЖ Віктор Медведчук назвав свавіллям влади і незаконним введення санкцій щодо каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK, а також щодо громадянина України, нардепа Тараса Козака.
554Читайте нас у Facebook