- 16:04 Цінам хочеться стати «італійськими»? В Мережі порівняли вартість продуктів в Україні та на Апеннінах
- 15:38 Постачає технології та компоненти для дронів: Китай відіграє важливу роль у війні на боці росії
- 15:15 Порошенко використав ремонт бюджетної дороги для піару, попри те, що її зруйнували фури його заводу, — Гладких
- 15:11 Українцям спростять доступ до допомоги від ООН та інших організацій
- 14:47 Це розрив: популярні артисти випустили вибуховий дует
- 14:31 Війна в Україні може тривати роками: президент Чехії назвав причину
- 14:00 Що вибрати в липні для підживлення городніх культур — поради агрономів
- 13:48 Хто в НАБУ знищує його репутацію: «Українські новини» оприлюднили ТОП-10 корупційних та кримінальних скандалів бюро
- 13:30 Деякі продукти подорожчали на 26%: у НБУ розповіли, які товари подорожчали і чому
- 12:54 Спрацює навіть у страшну спеку: як швидко охолодити салон автомобіля, що стояв під палючим сонцем (лайфхак для водіїв)
- 12:31 «Усе, як на війні, — не знаєш, чим закінчиться»: полтавець-військовий та його дружина відкрили майстерню з виготовлення кахлів ручної роботи
- 11:56 Таро обіцяють здійснення мрій: кому Всесвіт подарує 10 липня тільки хороші новини
Обстріли з мінометів, кулеметів та дистанційне мінування: бойовики на Донбасі продовжують порушувати режим «тиші»

На Донбасі російсько-окупаційні війська продовжують обстріл українських позицій. Як повідомляє командування операції Об'єднаних сил, ворог застосовує важку артилерію. Так, біля селища Південне був відкритий вогонь з мінометів 120-го калібру, протитанкових ракетних комплексів і зенітних установок.
Біля Майорська російські окупанти влаштували обстріл з мінометів 82-го калібру, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Ще одну диверсію ворог здійснив в районі населеного пункту Зайцеве. Там зафіксовано дистанційне мінування мінами ПОМ-2 з ручних протитанкових гранатометів.
Упродовж минулої доби бойових втрат серед української армії не було.
Нагадаємо, на окупованій території тим часом бойовики будують нові укріплення і під будь-якими приводами ухиляються від візитів спостерігачів ОБСЄ. Окупанти обстріляли з мінометів житловий сектор селища Жованка (Зайцеве) під Горлівкою.
Фото armyinform.com.ua
225Читайте нас у Facebook