«Динамо» — «Базель» — 4:4: відео матчу в Швейцарії

21:56 1 липня 2021
Динамо

У четвер, 1 липня, чинний чемпіон України, київське «Динамо», провів перший спаринг на тренувальному зборі в Швейцарії. Суперником підопічних Мірчі Луческу був 20-разовий чемпіон країни — «Базель».

Раніше команди двічі перетиналися між собою на тренувальних зборах, обмінявшись перемогами. У січні 2013-го сильнішими виявилися динамівці — 1:0, а в січні 2015-го успіх уже був на боці швейцарців — 3:2.

Додамо, що якщо для «біло-синіх» даний контрольний матч був першим у рамках підготовки до нового сезону, то «Базель» уже провів один спаринг, поступившись «Туну» — 2:3.

«Динамо» — «Базель» (Швейцарія) — 4:4

«Динамо» (перший тайм): Бойко, Скорко, Сирота, Бражко, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Антюх, де Пена, Супряга (Ванат, 35).

«Динамо» (другий тайм): Бойко (Моргун, 76), Вівчаренко, Шабанов, Кравченко, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш, Лєднєв, Цитаїшвілі, Родрігес, Ванат (Кулач, 62).

«Базель» (стартовий склад): Ліндер, Лопес, Фрай, Кардосо, Петретта, Касамі, Куїнтілла, Жергова, Паласіос, Штокер, Кабрал.

Голи: Антюх (23), Сирота (30), Лєднєв (49), Коробенко (66) — Касамі (36), Кабрал (45, з пенальті, 60), Маршан (82).

Динамівці по ходу першого тайму вели в два м'ячі, але на перерву суперники пішли за рівного рахунку. Після перерви «біло-сині» ще двічі виходили вперед, але швейцарський клуб в обох випадках знаходив сили відіграватися. У підсумку, 4:4 — надрезультативний початок ігрової програми на тренувальному зборі для найсильнішого клубу України. Відзначимо перші голи в динамівській футболці для екс-гравця «Колоса» Антюха та вихованця «Шахтаря» Коробенка.

Нагадаємо, що на швейцарському зборі у підопічних Мірчі Луческу заплановано ще три спаринги проти швейцарських команд. 3 липня «біло-сині» зіграють із «Лозанною», 7-го поміряються силами з «Люцерном» та 10-го битимуться з «Серветтом».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що стали відомі діагноз та терміни відновлення форварда «Динамо» Артема Бесєдіна.