- 17:58 Бред Пітт та Інес де Рамон сходили на подвійне побачення з Джіджі Хадід та Бредлі Купером
- 17:23 Шокувальні цифри: західні ЗМІ назвали справжню ціну російського наступу
- 16:53 Коли кілька днів поспіль йшли дощі: аграрій дав пораду, що потрібно зробити з томатами жителям Київщини
- 16:22 Гаррі та Меган розкритикували за їхню позицію щодо королівських титулів Арчі та Лілібет
- 15:49 Смерть мільярдера: близький друг принца Вільяма помер після того, як проковтнув бджолу
- 15:23 Радянський запас міцності російська армія майже втратила, — експерт
- 15:13 Продовжуємо забирати наших людей із російського полону, — Зеленський
- 14:53 «Справжній 18+ контент»: фото оголеного Максима Галкіна викликало фурор у Мережі
- 14:23 Ворог зупинений: Зеленський розповів про ситуацію на Сумщині
- 14:22 путін може відкрити новий і небезпечний фронт проти України
- 13:57 Всесвіт і Таро готують для вас справжнє диво: у кого дуже скоро покращиться життя
- 13:21 Справи кепські: Пісторіус поставив крапку у питанні постачання Україні ракет Taurus
В Україні знову можна буде зробити щеплення проти коронавірусу вакциною Moderna. Партія, привезена в липні урядом США, у вересні закінчилася, і МОЗ довелося дозволити комбінувати різні антиковідні вакцини. Тепер знову доступні щеплення препаратом Moderna. У МОЗ кажуть, що отримали майже три мільйони доз (2 млн 930 тис. 300 одиниць).
Минулою партією американської вакцини встигли зробити щеплення 1,1 млн осіб. Очікується, що нову партію Moderna будуть використовувати для вакцинації вчителів, оскільки з 8 листопада щеплення є обов'язковим для їхньої роботи.
«Сподіваємося, що всі вчителі якнайшвидше зроблять щеплення, у тому числі вакцинами з цієї партії, щоб школи були відкритими та діти повернулися до класів», — заявив Мурат Шахін, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Україна отримує вакцину безкоштовно в рамках ініціативи допомоги COVAX. За тією ж програмою ввозилися Pfizer, AstraZeneca та Sinovac.
Читайте також: Вакцинація від коронавірусу: все, що потрібно знати про Moderna
Фото moz. ukr/facebook
5153Читайте нас у Facebook