«Дніпро-1» з голом на 9-й секунді розгромив «Ворсклу»: відеоогляди матчів УПЛ

21:22 27 листопада 2021
Дніпро-1 — Ворскла

У суботу, 27 листопада, поєдинками в Ужгороді, Одесі та Дніпрі продовжилася програма 16-го туру чемпіонату країни з футболу.

Чемпіонат України. 16-й тур

27 листопада (субота)

«Дніпро-1» — «Ворскла» (Полтава) — 5:1 (Гуцуляк, 1, 62, Довбик, 52, 54, Пихальонок, 58 — Кравчук, 84). На 50-й хвилині Довбик («Дніпро-1») не реалізував пенальті.

Принциповий поєдинок претендентів на «бронзу» на «Дніпро Арені» розпочався для команди Юрія Максимова з холодного душу. Вже на 9-й секунді (!) зустрічі Гоцуляк переграв у ближньому бою голкіпера Різника, забивши найшвидший гол сезону, — 1:0 (рекорд чемпіонатів України належить ексфорварду «Олександрії» Роману Яремчуку, який у 2016 році вразив ворота… «Ворскли» на 8-й секунді гри). До перерви підопічні Ігора Йовічевіча ще цілих 10 разів «стріляли» по володіннях гостей, але безуспішно.

Прорвало «Дніпро-1» на початку другої 45-хвилинки. Хоча почався тайм з 11-метрового удару, який не реалізував форвард господарів Довбик (голкіпер «Ворскли» Різник відбив чотири з чотирьох пенальті в сезоні!) Втім, найкращий бомбардир УПЛ після свого промаху лише по-доброму завівся, оформивши з 52-ї до 54-ї хвилини «дубль». А далі вболівальники стали свідками відвертого «побиття» полтавців. Пихальонок та Гуцуляк довели рахунок до непристойного — 5:0. М'яч у відповідь Кравчука вже мало на що впливав. Схоже, перемога над «Динамо» (2:1) та розгром «Маріуполя» (5:1) зіграли з командою Юрія Максимова злий жарт.

До речі, якщо «Дніпро-1» повторив свою найбільшу перемогу в елітному дивізіоні (раніше були розгроми «Львова» — 5:1 та «Миная» — 4:0), то «Ворскла» до власного антирекорду не дотягнула. У 2002 році полтавці були декласовані «Динамо» — 8:0.

«Чорноморець» (Одеса) — «Десна» (Чернігів) — 0:1 (Тотовицький, 28).

Одесити, які зазнали минулого туру розгромної поразки від «Динамо» (1:6), робили все можливе, щоб реабілітуватися перед своїми вболівальниками і здобути першу в сезоні перемогу на домашній арені. Але всі їхні карти сплутали дике невезіння та один із лідерів «Десни» Тотовицький, точний удар якого після подачі кутового приніс гостям три очки і дозволив піднятися в турнірній таблиці на шосте місце.

До слова, раніше в Одесі «Десна» в УПЛ не лише ніколи не набирала очок, але й не забивала.

«Минай» — «Динамо» (Київ) — 0:2 (Циганков, 12, з пенальті, Шапаренко, 90+6).

26 листопада (п'ятниця)

«Маріуполь» — «Львів» — 0:1 (Довгий, 61).