«Динамо» — «Уніон» — 4:0: відео матчу киян в Іспанії

19:51 22 січня 2022
Динамо Київ

У суботу, 22 січня, київське «Динамо», яке розгромило напередодні іспанський «Атлетико Пульпіленьо» (4:0) із четвертого дивізіону, провело другий матч на тренувальному зборі.

Підопічні Мірчі Луческу зустрічалися із представником чемпіонату Люксембургу — «Уніоном». Цього сезону суперник «біло-синіх» посідає п'яте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідируючого «Дюделанжа» на шість очок, а на початку сезону виступав у кваліфікації Ліги конференцій, де у стартовому раунді поступився за сумою двох матчів ісландському «Брейдабліку» (2:3 удома та 0:2 на виїзді).

Як і динамівці, «Уніон» уже провів один контрольний матч. Тиждень тому, 15 січня, підопічні Жеффа Сайбене поступилися «Ельферсбергу» з регіональної ліги Німеччини — 1:3.

Як і напередодні, динамівці розгромили свого суперника, забивши чотири м'ячі. Цього разу голами відзначилися чотири різні гравці — у першому таймі тричі розписалися у воротах клубу з Люксембургу Владислав Кулач, Беньямін Вербич та Віктор Циганков, а після перерви успіх закріпив молодий півзахисник Володимир Бражко.

«Динамо» — «Уніон» — 4:0

«Динамо» (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Боль, Шабанов, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Вербич, Гармаш, Циганков, Кулач.

«Динамо» (2-й тайм): Нещерет, Тимчик, Бурда, Сирота, Вівчаренко (Волошин, 69), Бражко, Шепелєв, де Пена, Буяльський, Антюх, Супряга.

Голи: Кулач (23), Вербич (35), Циганков (37), Бражко (64).

Відео матчу «Динамо» — «Уніон»

Нагадаємо, що також динамівці планують провести ще два спаринги до завершення іспанського тренувального збору. 25 січня команда Мірчі Луческу зіграє з іспанською «Мурсією», а 28-го — з чемпіоном Норвегії «Буде-Глімтом».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що колишній тренер збірної України та «Динамо» Олег Блохін придбав за мільйони елітний позашляховик.