- 17:47 Щурам належить зробити важливий вибір, а Драконам потрібно проявити ініціативу: східний гороскоп на тиждень 21 — 27 липня
- 17:20 Німеччина хоче ясності: як саме будуть компенсовані відправлені нею в Україну Patriot
- 17:17 Магучих за кілька годин до бою Усика провалила в Лондоні етап «Діамантової ліги»
- 16:56 Жюльєн у картопляному кошику: розлітається за п'ять хвилин
- 16:31 Стармер натякнув на переговори зі США про закупівлю зброї для України
- 16:12 Зірка «Спіймати Кайдаша» служитиме у ППО. Безкоштовно
- 15:40 росія може почати великий літній наступ за кілька днів чи тиждень: що про це відомо
- 15:14 Ретроградний Меркурій у липні-2025: що потрібно зробити і чого робити не можна
- 14:49 Легка запіканка з кабачком: рецепт для лінивих
- 14:29 Податок у 23% на онлайн-продаж українцям не загрожує: причина в регламенті ВР, але його все одно хочуть впровадити
- 14:01 Поліція розшукала поціновувачку росії, що оскандалилася в київському метро: що їй загрожує
- 13:31 Не «ждуни», а розвідники: військовий розповів, для чого ворог використовує БпЛА із сонячною панеллю
У четвер, 27 січня, київське «Динамо», яке розгромило іспанський «Атлетико Пульпіленьо» (4:0) та «Уніон» із Люксембургу (4:0), а також обіграло іспанську «Мурсію» (3:1), провело заключний контрольний матч на зборі в Іспанії
Суперником підопічних Мірчі Луческу був норвезький «Буде-Глімт», який другий рік поспіль став чемпіоном країни. Цього сезону клуб із міста Буде, розташованого за Полярним колом, уже зустрічався з представником української прем'єр-ліги — у групі Ліги конференцій підопічні 53-річного К'єтіля Кнутсена обіграли вдома луганську «Зорю» (3:1), а в Запоріжжі розписали «мирову» (1:1). З другого місця «Буде-Глімт» вийшов до плей-оф турніру, де на норвежців чекає зустріч із шотландським «Селтиком» — 17 лютого на виїзді та 24-го вдома.
«Динамо» — «Буде-Глімт» — 1:1
«Динамо»: Бущан (Нещерет, 46; Бущан, 58), Кендзьора (Тимчик, 46), Боль (Бурда, 46), Сирота, Вівчаренко, Сидорчук (Бражко, 71), Шапаренко (Шепелєв, 77), Вербич (де Пена, 46), Вітіньо (Гармаш, 46), Буяльський, Циганков (Антюх, 81).
Голи: Вітіньо (20) — Боніфаце (38).
Повний матч «Динамо» — «Буде-Глімт»
Після завершення поєдинку динамівці вирушать до аеропорту Мурсії, звідки повернуться до Києва. Другий етап підготовки до поновлення сезону «біло-сині» розпочнуть 31 січня в Туреччині.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Ігор Суркіс оцінив перспективи рідного племінника в «Динамо».
Фото ФК «Динамо»
1084Читайте нас у Facebook