- 22:27 Як їсти круасан, щоб не засипати все крихтами: тонкощі етикету
- 22:01 Неймовірно смачний соус: основний інгредієнт вас здивує
- 21:30 Вікторія Бекхем порушила мовчання щодо сварки з Брукліном Бекхемом
- 21:01 Простий трюк для здорових помідорів: потрібне тільки молоко
- 20:45 «Ягідна галета з хрусткими бортиками з тіста — делікатес із делікатесів», — гастроблогерка Марина Гармаш
- 20:32 Троє діток лишились без тата: під Бахмутом загинув воїн з Рівненщини
- 20:17 Осліпнете від блиску: які «секретні» інгредієнти досвідчені домогосподарки додають у воду для миття підлоги
- 20:06 Готуємо український калач: рецепт запашної випічки до ранкової кави
- 19:57 У Кам’янському уклали меморандум на розвиток міста: мер Білоусов розповів деталі
- 19:44 Окупанти використовують штучний інтелект у нових дронах: на фронті з’явилася нова серйозна небезпека
- 19:22 «Захопити командира, убити всіх інших»: на CNN оприлюднили нові докази воєнних злочинів росії
- 19:03 Овнам — «Вежа» та раптові зміни, Терезам — «Зірка» та виконання бажань: Таро-прогноз на п'ятницю, 23 травня
Дитячий садок на Дніпропетровщині номінували на «Будівлю року»

Міжнародний архітектурний сайт ArchDaily.com номінував на звання «Будівлі року» ArchDaily 2022 Building of the Year Awards дитячий садочок в Обухівці на Дніпропетровщині. Про це повідомляє у фейсбуці Юрій Голик.
«Це перший такий випадок з будівлями, які зведені державою, у нашій країні», — зазначив Голик.
Проголосувати за садочок в Обухівці можна за посиланням.
Архітектурне бюро Valentirov&Partners спроєктувало будівлю з урахуванням сторін світу.
«Воно сплановане лінійно, що дуже незвичайно для будівель такого типу. Але саме це дозволило розмістити кімнати всіх шести дитячих груп вздовж головного фасаду, орієнтованого на південь. Основна ідея — створити простір, наповнений сонячним світлом, і забезпечити максимальний зв'язок інтер'єру з навколишнім ландшафтом», — йдеться в описі проєкту.
Сучасні яскраві, енергоефективні та адаптовані для потреб маломобільних відвідувачів дитячі садочки наразі будуються по всій Україні в межах програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, за 2021 рік, як нещодавно повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, було зроблено 49 садочків.
303Читайте нас у Facebook