«Динамо» — «Чукарички» — 3:2: відео матчу в Туреччині

18:51 2 лютого 2022
Динамо Київ

У середу, 2 лютого, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на тренувальному зборі в турецькому Белеку.

Суперником підопічних Мірчі Луческу, які розгромили болгарський «Лудогорець» (4:1), став сербський клуб «Чукарички». Серед найбільших досягнень белградської команди — кубок країни, завойований у 2015-му, а також три комплекти бронзових нагород національного чемпіонату, в тому числі в останньому сезоні.

Примітно, що у 2000-х із скромних «Чукаричок» до «Динамо» перейшли два футболісти — захисник Горан Гавранчич та півзахисник Мілош Нінкович. Кожен із них провів чимало років у Києві та залишив слід в історії київського клубу, неодноразово ставши чемпіоном та володарем Кубка України.

«Динамо» (Київ, Україна) — «Чукарички» (Белград, Сербія) — 3:2

«Динамо» (перший тайм): Бойко, Тимчик, Бурда, Сирота, Дубінчак, Шепелєв, Бражко, Кулач, де Пена, Антюх, Гармаш.

«Динамо» (другий тайм): Бущан, Кендзьора, Забарний, Боль, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Циганков, Вітіньо, Ванат (Бесєдін, 83).

Голи: Шапаренко (70), Буяльський (72), Вітіньо (83) — Раконьяк (16), Чолович (17).

У першому таймі протягом двох хвилин динамівці пропустили два м'ячі, але після перерви, повністю оновивши склад, не лише зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу завдяки голам Миколи Шапаренка, Віталія Буяльського та Вітіньо. Також на останніх хвилинах на заміну вийшов нападник Артем Бесєдін, який уперше отримав ігровий час після важкої травми, отриманої на Євро-2020.

Відео матчу «Динамо» — «Чукарички»

Зазначимо, що другий тренувальний збір «Динамо» триватиме до 10 лютого, а перший офіційний матч відбудеться 26 лютого, коли «біло-сині» зіграють із «Інгульцем».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Шахтар» переміг чемпіона Сербії з екс-гравцем «Динамо» у складі.