- 17:57 Знову з де Рамон, і знову у «дивному» наряді: Бреда Пітта з дівчиною «застукали» у центрі Нью-Йорку
- 17:52 Готова допомогти: популярна співачка звернулася до Вєрки Сердючки
- 17:30 Українці з інвалідністю можуть отримати до 800 тис. грн: що потрібно зробити
- 17:22 Окупанти розгорнули наступ на Дніпропетровщину з трьох боків: що далі
- 16:54 Люди радіють: популярна співачка опинилася у центрі ракетних обстрілів у Ізраїлі
- 16:49 Потап підтримав Сердючку і «загримів» у лікарню
- 16:23 Ескалація на Близькому Сході може збільшити доходи росії від продажу нафти, — аналітики
- 16:01 Кохання сильніше за ракети: у Мережі обговорюють весілля онуки останнього шаха Ірану, яка вийшла заміж за єврея
- 15:54 Коли рахунок йде на секунди: популярні акторки пройшли курс тактичної медицини
- 15:36 Віктор Скрипник знову очолив команду української футбольної прем'єр-ліги, з якою двічі брав медалі
- 15:24 «Влаштував варварське вторгнення»: соратник Трампа розкритикував путіна
- 14:51 Шило намагається використати мобілізацію для затягування судових справ, — Наумович
Обіцяють 100 тисяч грн за інформацію: у Дніпрі зухвало пограбували відділення «ПриватБанку»

Увечері 4 лютого у місті Дніпрі пограбували відділення «ПриватБанку». Служба безпеки фінустанови готова виплатити 100 тисяч гривень за інформацію про грабіжника, якщо дані допоможуть розслідуванню. Про це повідомляє РБК-Україна.
Інцидент трапився о 17:15 у відділення банку на вулиці Будівельників. Під виглядом клієнта до банку зайшов чоловік у сірій куртці, голову він прикрив каптуром, а обличчя приховував маскою. «Клієнт» завів розмову зі співробітницею банку, а потім погрозами змусив повести його до каси та віддати готівку. У банку не впевнені, що з рюкзака чоловік дістав справжню зброю, а тому поки що оперують формулюванням «предмет, схожий на пістолет».
.jpg)
Виконуючи вимоги грабіжника, касир склала у пакет залишки денної виручки. У банку кажуть, що сума була незначною. А тим часом співробітниця банку натиснула «тривожну кнопку» та викликала охорону. Грабіжник втік, почувши сирену.

Нагадаємо, у Києві за схожим сценарієм пограбували відділення банку в Оболонському районі. У той раз підозрювану вдалося затримати.
Читайте також: Зникли мільйони доларів: в Україні масово грабують банківські комірки
Фото 2gis.ua
1385Читайте нас у Facebook