«Динамо» — «Кайрат» — 4:0: відео матчу в Туреччині

17:57 15 лютого 2022
Динамо Київ

У вівторок, 15 лютого, київське «Динамо», яке розгромило сербську «Інджію» (4:0), зіграло другий контрольний матч на заключному тренувальному зборі, який «біло-сині» проводять у Туреччині.

Суперником підопічних Мірчі Луческу став казахстанський «Кайрат», який за підсумками минулого сезону (чемпіонат проводиться за системою «весна-осінь») став бронзовим призером, а також володарем Кубка Казахстану, обігравши у фіналі у серії пенальті «Шахтар» із Караганди. У нинішньому розіграші Ліги конференцій клуб з Алмати виступав у груповому турнірі, де посів останнє місце та не вийшов до плей-оф. Додамо, що в рамках турецького збору «Кайрат» уже провів два спаринги, і обидва програв — боснійському «Борацу» (1:2) та «Навбахору» з Узбекистану (0:1).

Щодо киян, то для «біло-синіх» це був уже 12-й матч за час зимової підготовки, і поки підопічні Мірчі Луческу не програвали, здобувши десять перемог за двох нічиїх.

«Динамо» — «Кайрат» — 4:0

«Динамо»: Бущан (Бойко, 74), Кендзьора, Сирота (Попов, 86), Забарний (Боль, 74), Караваєв (Дубінчак, 65), Андрієвський (Сидорчук, 46), Буяльський (Кулач, 81), Гармаш (Яцик, 65), Вітіньо (де Пена, 65), Циганков (Антюх, 75), Ванат (Шкурін, 74).

Голи: Касабулат (7, у свої ворота), Сирота (63), Циганков (74), Кулач (85).

Відео матчу «Динамо» — «Кайрат»

Зазначимо, що тренувальний збір «Динамо» триватиме до 22 лютого, а перший офіційний матч кияни проведуть 26 лютого, коли приймуть на клубному стадіоні імені Валерія Лобановського «Інгулець» із Петрового.

Додамо, що 15 лютого контрольний матч провів і донецький «Шахтар». «Гірники» у спарингу, який пройшов так само в Туреччині та складався з двох таймів по 30 хвилин, поступилися «Маріуполю» — 1:2 (Тете, 48 — Кухарук, 41, Пятов, 58, у свої ворота).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» зіграє з португальським «Спортингом» в 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.