Тріумф Норвегії у біатлоні: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 18 лютого

12:26 18 лютого 2022
Олімпіада в Пекіні 2022

У п'ятницю, 18 лютого, на зимовій Олімпіаді в Пекіні, де Україна виборола першу медаль, було розіграно ще п'ять комплектів нагород. За підсумками 14 днів змагань у Піднебесній на п'єдестал пошани вже піднімалися спортсмени 28 із 91 країни-учасниці.

Надії українських уболівальників на поповнення скарбнички нагород були пов'язані з біатлоном. У жіночій гонці з масовим стартом Юлія Джима, незважаючи на падіння на першому колі, змогла продемонструвати найкращу стрільбу з 30 учасниць та фінішувала на сьомій позиції. А ось наші чоловіки свій мас-старт провели невдало — Дмитро Підручний став лише 24-м, а Артем Прима приїхав до фінішу 28-м.

За підсумками двох гонок Норвегія поповнила свій медальний залік одразу чотирма нагородами — зокрема, Йоганнес Тінгнес Бе завоював уже четверте «золото» у столиці Піднебесної, а загалом він уже є п'ятиразовим олімпійським чемпіоном.

Лідерство в медальному заліку (за кількістю золотих нагород) утримує Норвегія (15−8-11), за якою йдуть Німеччина (10−7-5) та США (8−8-5).