Пекін-2022: де дивитися у прямому ефірі виступи українців та церемонію закриття Олімпіади 20 лютого

7:00 20 лютого 2022
Лижні гонки Україна

У неділю, 20 лютого, в заключний день змагань на зимовій Олімпіаді в столиці Китаю, де Україна здобула одну медаль, знайдуть своїх володарів чотири комплекти нагород, а також пройде церемонія закриття Ігор.

Українські спортсмени були представлені у лижній гонці. На дистанцію в 30 кілометрів вийшли дві наші співвітчизниці — Марина Анцибор, котра стала на фініші 37-ю, та Вікторія Олех, яка посіла 58-е місце. Також нагороди будуть розігрують у фіналах з хокею у чоловіків та керлінгу в жінок, у фігурному катанні відбудуться показові виступи, а в гірськолижному спорті — командні змагання. А о 14:00 за київським часом на Національному олімпійському стадіоні Пекіна розпочнеться урочиста церемонія закриття Ігор, на якій прапор України понесе біатлоністка Олена Білосюк (Підгрушна).

Прямі трансляції з Пекіна дивіться в Україні до 20 лютого на телеканалі «UA:Перший» та на сайті «Суспільне. Спорт».

Зимова Олімпіада-2022. Пекін

20 лютого (неділя)

Церемонія закриття 14:00 «UA:Перший»

Нагадаємо, після 15 днів змагань Норвегія достроково забезпечила собі перше місце у медальному заліку, завоювавши 15 золотих, 8 срібних та 12 бронзових нагород.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що віцечемпіон Пекіна-2022 Олександр Абраменко повернувся додому та присвятив медаль всій Україні.