- 13.06 22:28 Прикраса з історією: чому тіара знову в тренді
- 13.06 22:01 Секрет теплих зустрічей: приготуйте рідним фантастичне медове печиво до ароматного чаю
- 13.06 21:31 Хоче яхту та гарячих хлопців: Дженніфер Лопес надихається Леонардо Ді Капріо
- 13.06 21:00 Як побороти гниль на вишні: прості та доступні способи, що творять дива
- 13.06 20:35 Кабмін передав частину функцій від органів соцзахисту до Пенсійного фонду: що важливо знати
- 13.06 20:33 Завжди був готовий допомогти побратимам: воїн з Львівщини загинув у стрілецькому бою на Сумщині
- 13.06 20:06 Печиво «Горішки»: чудова випічка для ранкових чаювань
- 13.06 19:42 Окупація чи тиск: експерт розповів, чого очікувати на Сумському напрямку від ворога і в чому його головна мета
- 13.06 19:39 «Що швидше ми налаштуємося на довгу війну, то швидше війна завершиться», — Валерій Пекар
- 13.06 19:22 Дівам — «Зірка» та приємні враження, Козерогам — «Сонце» та заслужений відпочинок: Таро-прогноз на 14 червня
- 13.06 18:59 Одна карта — на всі рахунки: в Україні запроваджують відкритий банкінг
- 13.06 18:34 росія і КНДР шукають приховані способи вербувати військових з Північної Кореї, — аналітики
У РФ поїдуть десятки, а то й сотні трун з ворогами: Рєзніков оцінив підсумки перших годин протистояння агресору

Міністр оборони Олексій Рєзніков, який заявив, що Україна переходить у режим тотальної оборони, повідомив, що ЗСУ завдали армії країни-агресора відчутних втрат.
«Сьогодні десятки, якщо не сотні трун з ворогами поїдуть назад до Російської Федерації», — зазначив він і додав, що на сході противника було відкинуто назад.
Він також повідомив, що протягом 24 лютого ЗС РФ втратила шість літаків, два вертольоти та п'ять танків.
Тим часом «Суспільне» з посиланням на міського голову Таврійська Миколи Різака повідомляє, що російські військові захопили головну будівлю Південно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонщини. З його слів, на ГЕС він бачив танки.
Відео з танками викладає «Украина сейчас».
Під російськими бомбардуваннями вже загинуло понад 20 українців — ударів було завдано по Броварах та Одеській області.
Фото Олексія Резнікова зі сторінки Міноборони України в соціальних мережах
2108Читайте нас у Facebook