Замість взяття одних воріт — гол в інші: відео шаленої кінцівки футбольного матчу в Аргентині

19:15 13 квітня 2022
Футбол

Матч 9-го туру чемпіонату Професіональної ліги Аргентини між «Ураканом» та «Барракас Сентраль» завершився перемогою гостей з рахунком 2:1. Все б нічого, якби не фантастична кінцівка матчу, яка перевернула його результат із ніг на голову.

На 87-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1 «Уракан», здавалося, забив у ворота гостей переможний гол. Тільки арбітр за допомогою VAR скасував взяття воріт через те, що під час атаки господарів поля воротар «Уракана» вийшов з м'ячем за межі штрафного майданчика. Ба більше, за підсумками перегляду відеоповтору рефері призначив штрафний удар біля володінь «Уракана». Саме з цього стандарту «Барракас Сентраль» забив переможний гол на 90+7-й хвилині.

Додамо, що гостьовий успіх дозволив «Барракас Сентраль» піднятися в турнірній таблиці Професіональної ліги Аргентини на шосте місце, а постраждалий «Уракан» йде на восьмій позиції.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Італії воротар забив переможний диво-гол ударом від своїх воріт.