Футболіст збірної України присвятив гол у єврокубках тестеві, котрий загинув на війні

9:07 5 серпня 2022
Іван Петряк

Відразу троє українських футболістів допомогли угорському «Фехервару» розгромити у першому матчі третього відбірного раунду Ліги конференцій «Петрокуб» з Молдови (5:0). Артем Шабанов та Іван Петряк відіграли на «Арені Шошто» у Секешфехерварі усі 90 хвилин, а Євген Макаренко вийшов на заміну на 62-й хвилині.

При цьому 28-річний ексфутболіст «Зорі», «Шахтаря» та «Ференцвароша» Петряк, який надав у своєму будинку в Угорщині притулок біженцям з батьківщини і допомагає ЗСУ, на 66-й хвилині влучним ударом довів рахунок до 4:0 і присвятив свій гол тестю, котрий загинув на війні. Вразивши ворота суперника, Іван продемонстрував футболку з фото вбитого рашистами в Донецькій області родича.

Додамо, що зустріч у відповідь суперників відбудеться 11 серпня в Молдові.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Іван Петряк забив диво-гол і став героєм матчу чемпіонату Угорщини.