- 12:28 «Все виявилося набагато простішим, аніж я уявляла»: ліцеїстка з Миргорода про те, як їй удалося набрати максимальні 800 балів під час НМТ
- 12:05 Юлія Свириденко — новий прем'єр України: 262 нардепи «за»
- 11:59 Чотири секрети, як виростити гарбуз великий і соковитий
- 11:32 «Не встояв ніхто!»: Андрій Данилко поділився унікальними кадрами
- 11:11 Аферисти почали заробляти на «Пакеті школяра»: батьків майбутніх першокласників попередили про загрозу
- 10:43 Дебют на Мальті: «Динамо» представило нову ігрову форму з третьою зіркою
- 10:22 Спека відступає — готуйте парасольки: погода в Україні різко змінюється
- 09:54 Тренер російського олімпійського чемпіона Повєткіна, який вбивав українців, загинув у Африці
- 09:25 Масове отруєння у львівському ресторані: постраждалих вже понад 40, відкрито кримінальне провадження
- 08:52 Вночі росіяни масовано атакували Дніпро безпілотниками
- 08:18 Ракам потрібно зберігати холоднокровність, а Стрільцям слід проявити гнучкість: гороскоп на 17 липня
- 16.07 22:26 Купівля цих речей — дуже вигідна інвестиція в гардероб: напевно ви з цим погодитеся
Росіяни двічі вогнем накрили Нікополь, є поранені (фото)

У ніч проти 18 вересня російські загарбники вкотре обстріляли Дніпропетровську область. Зокрема, під вогонь «Градів» та важкої артилерії потрапив Нікопольський район, троє людей поранено.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
За словами голови ОВА, місто Нікополь накрили вогнем двічі. Близько півночі туди прилетіло близько 30 російських снарядів. Постраждали троє людей: 49-річна жінка та двоє чоловіків — 26 та 82 років.
Постраждали також дитячий садок, кілька магазинів, перукарня та будівля місцевої адміністрації. Зайнявся місцевий ринок.
Пожежники вогонь загасили. У місті пошкоджено кілька десятків багатоповерхових та приватних будинків, автомобілі, газопроводи та лінії електропередач.
Нагадаємо, ворог кілька днів поспіль бив по критичній інфраструктурі Кривого Рогу. Гідротехнічні споруди на річці Інгулець були серйозно зруйновані. Місто кілька днів не могло оговтатися після підтоплень, що виникли через удар по греблі.
376Читайте нас у Facebook