- 20.06 23:53 Магучих повернулася до Парижа і здобула «срібло» етапу «Діамантової ліги»
- 20.06 23:17 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 20.06 22:26 У моді вінтажні будильники: причини популярності цього предмета вас здивують
- 20.06 22:00 Літній салат з незвичайним соусом: смачно, як у найкращому ресторані
- 20.06 21:30 Дженніфер Лопес вперше з’явилася на публіці після фото Бена Аффлека з немовлям
- 20.06 21:01 І ніякої гнилі більше: обприскайте свої помідори цим розчином і забудете про хворобу
- 20.06 20:45 «Весільний віночок вважається сильним оберегом», — майстриня Лідія Мосійчук
- 20.06 20:34 Йому вдалося захопити в полон російського десантника, який творив звірства у Бучі: на Сумщині загинув захисник із Київщини
- 20.06 20:06 Десерт із печивом та полуницею: смачно так, що не відірватись
- 20.06 20:02 Один із фаворитів конкурсу на посаду директора БЕБ може мати зв’язки з росією, — ЗМІ
- 20.06 20:01 Новачок УПЛ призначив новим головним тренером іноземця: відома зарплата фахівця
- 20.06 19:54 Скорпіонам — «Сонце», Ракам — «Верховна Жриця», а Тельцям — — «Маг»: Таро-прогноз та поради карт на 21 червня
Син казаха та українки: помер знаменитий радянський олімпійський чемпіон

У віці 78 років після тривалої хвороби помер знаменитий радянський баскетболіст, олімпійський чемпіон Алжан Жармухамедов, повідомляє офіційний сайт БК ЦСКА.
Майбутній уславлений центровий збірної СРСР (зі зростом 207 см) народився в Узбекистані в сім'ї казаха та українки. На початку своєї яскравої кар'єри Алжан представляв армійський клуб з Ташкента, а 1969 року перебрався до московського ЦСКА, у складі якого став 10-разовим чемпіоном Радянського Союзу та виграв Кубок європейських чемпіонів.
1972 року на Олімпійських іграх у Мюнхені Алжан Жармухамедов завоював разом зі збірною СРСР золоті медалі, обігравши в легендарному фіналі американських баскетболістів. Також він бронзовий призер Олімпіади-1976 у Монреалі, триразовий чемпіон Європи та дворазовий призер чемпіонатів світу.
Після завершення кар'єри Жармухамедов працював тренером. Разом із сином Владиславом створив у Москві дитячо-юнацький баскетбольний клуб «Лаурус» та тренував дітей.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що помер легендарний радянський фігурист Олександр Горшков, який пережив особисту трагедію.
Фото з відкритих джерел
20945Читайте нас у Facebook