Команда Едмара обіграла «Львів» та перервала жахливу серію без перемог: відеоогляди матчів УПЛ

17:34 23 квітня 2023
Кривбас — Чорноморець

У неділю, 23 квітня, матчами у Львові та Кривому Розі продовжилася ігрова програма 22-го туру чемпіонату України з футболу, в якому напередодні «Динамо» та «Шахтар» зіграли у Києві внічию (1:1).

Чемпіонат України. 22-й тур

23 квітня (неділя)

«Львів» — «Металіст 1925» (Харків) — 0:2 (Бичек, 26, Капінус, 84). Юніорські склади — 0:1.

Обидві команди перед звітним поєдинком тривалий час не перемагали в чемпіонаті України. У харків'ян ця серія налічувала вісім поєдинків, у львів'ян — шість. Порадувати себе повноцінними трьома очками та першою перемогою цього року вдалося «Металісту 1925» — без головного тренера Едмара на лаві запасних (український бразилець спостерігав за грою з трибуни через дискваліфікацію) гості забили по голу в кожному з таймів, причому в обох випадках своїм партнерам асистував найкращий бомбардир команди Ростислав Русін. А другий м'яч у грі став для голкіпера «Львова» Олександра Рибки ювілейним, 100-м, пропущеним у вищому вітчизняному дивізіоні (нагадаємо, раніше воротар захищав кольори «Динамо», «Оболоні», «Шахтаря» та «Металіста»).

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:3 (Задерака, 58, Луньов, 63 — Алефіренко, 41, 77, Кузик, 64). Юніорські склади — 0:2.

У середині першого тайму, за рахунку 0:0, матч довелося перервати через повітряну тривогу, оголошену на Дніпропетровщині. Вимушена пауза, що тривала трохи більше півгодини, пішла на користь гостям. Незабаром після поновлення гри одесити відкрили рахунок, але в другому таймі господарям вдалося не лише відігратися, а й вийти вперед. Здавалося, що тепер то психологічна перевага на боці футболістів «Кривбасу», але одеситам швидко вдалося вирівняти становище, а незабаром і забити переможний м'яч, тим самим перервавши свою безвиграшну серію.

22 квітня (субота)

«Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1 (Андрієвський, 82 — Степаненко, 12). Юніорські склади — 3:2.

«Ворскла» (Полтава) — «Металіст» (Харків) — 3:2 (Сефері, 26, з пенальті, 45+1, з пенальті, Феліпе Родрігес, 45+3 — Бойчук, 9, з пенальті, Романюк, 82). На 30-й хвилині Сефері (Ворскла) не реалізував пенальті. Юніорські склади — 3:3.

«Верес» (Рівне) — «Минай» — 1:1 (Блізніченко, 55 — Твердохліб, 60). Юніорські склади — 3:2.

21 квітня (п'ятниця)

«Колос» (Ковалівка) — «Зоря» (Луганськ) — 0:1 (Бражко, 31). На 55-й хвилині вилучений Снурніцин («Зоря»).