Бос футбольного клубу в Туреччині вибіг на поле і зарядив арбітру кулаком в око: довелося реагувати Ердогану (фото, відео)

10:17 12 грудня 2023
Побитий суддя матчу Анкарагюджю — Різеспор Халіл Мелер

Матч 15-го туру елітного дивізіону чемпіонату Туреччини з футболу між «Анкарагюджю» та «Різеспором» (1:1) завершився в Анкарі скандалом.

Відразу після фінального свистка на поле вибіг розлючений президент «Анкарагюджю» Фарук Коджа, який зарядив рефері Халілу Мелеру кулаком в око, від чого той упав на газон. Після цього невідомі добивали вже лежачого суддю ногами. Раніше в Аргентині футболіст жорстоко побив арбітра і наклав на себе руки.

Незабаром після того, що сталося, побитий служитель Феміди зумів піднятися і залишив поле. Під лівим оком у арбітра з'явився синець. Йому надали медичну допомогу у суддівській кімнаті, а потім доправили до лікарні.

Вже на лікарняному ліжку суддя вирішив завершити суддівську кар'єру. «З цією роботою для мене покінчено. Я більше не можу продовжувати», — наводять слова Халіла Мелера, який, до речі, свого часу судив матч Ліги чемпіонів «Динамо» — «Баварія», турецькі ЗМІ.

Побитий рефері Халіл Мелер

Зазначимо, що «Анкарагюджю, який грав із 50-ї до 90-ї хвилини у меншості, вів у рахунку 1:0, але гості на сьомій компенсованій хвилині (на той момент склади команд вже були рівними) забили м'яч і врятувалися від поразки.
Федерація футболу Туреччини вже рішуче засудила «нелюдський і підлий напад» на арбітра і перенесла найближчі матчі у всіх лігах країни на невизначений термін.

Винуватець інциденту президент "Анкарагюджю" Фарук Коджа

Не залишив поза увагою інцидент навіть президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

«Я засуджую напад на арбітра Халіла Умута Мелера після матчу „Анкарагюджю“ — „Різеспор“, зіграного сьогодні ввечері, і бажаю йому якнайшвидшого одужання. Спорт означає мир та братерство. Спорт несумісний із насильством. Ми ніколи не допустимо насильства у турецькому спорті», — написав глава держави в соцмережах.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Туреччині футболіст нарвався на безглузде вилучення з поля через мобільний телефон.