У Туреччині футболіст нарвався на безглузде вилучення з поля через мобільний телефон

12:12 29 грудня 2020
Бешикташ — Сівасспор

У перерві матчу елітного дивізіону чемпіонату Туреччини з футболу між «Бешикташем», гравці якого масово перехворіли коронавірусом, і «Сісасспором» (3:0) спалахнув скандал.

Ідучи в роздягальню (за рахунку 1:0), капітан гостей Хакан Арслан вирішив довести арбітру зустрічі Арді Кардешлеру, що той у першому таймі помилково зарахував гол «Бешикташа». Мовляв, під час атаки стамбульців м'яч вийшов за межі поля. Як доказ захисник «Сівасспора» показав стоп-кадр моменту на телефоні, за що відразу отримав жовту картку.

Рішення служителя Феміди настільки обурило капітана гостей, що той шпурнув «мобільник» на землю і зарядив ногою по стільчику, за що моментально був нагороджений другим «гірчичником» і вилучений з поля.

«Коли я побачив фотографію на телефоні, мені захотілося показати її судді. Він не став дивитися, я втратив самовладання і жбурнув телефон. Я не контролював себе», — заявив після фінального свистка Хакан Арслан .

Отримавши чисельну перевагу, «Бешикташ» з ексдинамівцем Домагоєм Відою в «основі» завдяки голам на 84-й та 90+2-й хвилинах довів справу до розгрому та піднявся у турнірній таблиці чемпіонату Туреччини на друге місце (одне очко відставання від «Галатасарая»). «Сівасспор», кольори якого захищає орендований у «Шахтаря» форвард Оларенваджу Кайоде, вже заявив про намір оскаржити вилучення з поля свого капітана і йде на 15-й позиції.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Артем Мілевський та його одноклубники закликали арбітра призначити пенальті за допомогою «мобілки».