Чемпіонат України з футболу, перенесені ігри 17−18 квітня: відеоогляди матчів, турнірна таблиця

17:27 18 квітня 2024
Минай — Динамо

У четвер, 18 квітня, на стадіоні «Лівий берег» під Києвом відбувся перенесений матч 10-го туру УПЛ між «Зорею» та лідером чемпіонату країни «Шахтарем», який вийшов до фіналу Кубка України.

Чемпіонат України. Матчі 10-го, 15-го та 16-го турів

18 квітня (понеділок)

«Зоря» (Луганськ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:3 (Кирюханцев, 73 — Сікан, 30, Бондаренко, 86, Невертон, 90+1). На 57-й хвилині вилучено Джордана («Зоря»). Юніорські склади — 1:1.

«Шахтар»: Різник, Азаров (Траоре, 76), Бондар, Матвієнко, Конопля (Гочолейшвілі, 89), Криськів (Марлон, 84), Судаков, Бондаренко, Кевін (Невертон, 84), Швед (Егіналду, 84), Сікан.

17 квітня (середа)

«Олександрія» — «Оболонь» (Київ) — 2:2 (Погорілий, 88, Скорко, 90+2, з пенальті — Тарануха, 79, з пенальті, Краснопір, 90+7). На 44-й хвилині Калюжний («Олександрія») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 4:1.

«Минай» — «Динамо» (Київ) — 1:3 (Кораблін, 48 — Буяльський, 4, Немчанінов, 28, у свої ворота, Волошин, 86). Юніорські склади — 1:1.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Дячук, Попов, Дубінчак, Андрієвський, Буяльський (Шепелєв, 61), Ярмоленко (Діалло, 61), Волошин, Кабаєв (Шапаренко, 46), Ванат (Пономаренко, 89).

Підопічні Олександра Шовковського швидко повели в рахунку завдяки 8-му в сезоні влучному удару Буяльського. Ще до перерви автогол захисника Немчанінова дозволив «біло-синім» подвоїти перевагу.

Але нинішнє «Динамо» не було б самим собою, якби не змушувало своїх уболівальників хапатися за голову. Щойно розпочався другий тайм, як футболіст «Миная» Кораблін класним ударом відродив інтригу в поєдинку.

Ба більше, підопічні Желько Любеновича цілком могли зрівняти рахунок, але «Динамо» кілька разів врятував Бущан. А під кінець зустрічі динамівець Волошин таки позбавив «Минай» надії на порятунок.

16. «Минай» — 15 (24).

Бомбардири: 11 м'ячів — Владислав Ванат («Динамо»); 8 — Олександр Філіппов («Дніпро-1»), Олег Кожушко («Кривбас»), Віталій Буяльський («Динамо»); 7 — Андрій Штогрін («Чорноморець»), Едуардо Герреро («Зоря»), Олексій Гуцуляк («Дніпро-1»), Данило Сікан («Шахтар»); 6 — Максим Задерака («Кривбас»), Дмитро Криськів («Шахтар»), Ілля Квасниця («Рух»), Андрій Ярмоленко, Володимир Бражко, Назар Волошин (усі — «Динамо»), Руслан Степанюк («Ворскла»); 5 — Юрій Климчук («Рух»), Олександр Зубков («Шахтар»), Артур Авагімян («Чорноморець»), Олександр Піхальонок («Дніпро-1»), Артем Шулянський («Олександрія»), Денис Устименко («Минай»), Ігор Краснопір («Оболонь»).

У 25-му турі УПЛ зіграють: 20 квітня — «Чорноморець» — «Кривбас» (15:30), «Ворскла» — «Колос» (18:00); 21 квітня — «Верес» — «Дніпро-1» (13:00), «Олександрія» — ЛНЗ (15:30), «Динамо» — «Полісся» (18:00); 22 квітня — «Минай» — «Рух» (13:00), «Металіст 1925» — «Оболонь» (15:30), «Шахтар» — «Зоря» (18:00).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» у меншості обіграло в гостях «Олександрію».