Чемпіонат України з футболу, 28-й тур, 11—13 травня: результати та відеоогляди матчів, турнірна таблиця

20:03 13 травня 2024
Ворскла — Минай

У понеділок, 13 травня, дограванням зустрічі у Кривому Розі, що була перервана напередодні через тривалу повітряну тривогу, а також матчами в Ковалівці і на арені «Лівий берег» під Києвом фінішував 28-й тур української прем'єр-ліги, «золото» якої достроково завоював донецький «Шахтар».

Чемпіонат України. 28-й тур

13 травня (понеділок)

«Зоря» (Луганськ) — «Верес» (Рівне) — 1:1 (Яцик, 9 — Вантух, 61, в свої ворота). Юніорські склади — 2:0.

«Колос» (Ковалівка) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:3 (Бондаренко, 24 — Чорноморець, 44, у свої ворота, Наумець, 62, Суареш, 67). Юніорські склади — 5:0.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Полісся» (Житомир) — 0:1 (Танковський, 25). Юніорські склади — 4:2.

12 травня (неділя)

«Чорноморець» (Одеса) — «Металіст 1925» (Харків) — 3:0 (Васильєв, 45, Штогрин, 52, Бойчук, 59). На 21-й хвилині вилучений Безуглий («Металіст 1925»). Юніорські склади — 5:0.

«Олександрія» — «Дніпро-1» — 1:0 (Безерра, 26). Юніорські склади — 0:0.

11 травня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ) — 1:0 (Судаков, 33, з пенальті). На 90+5-й хвилині вилучений Егіналду («Шахтар»). Юніорські склади — 1:2.

«Оболонь» (Київ) — «Рух» (Львів) — 0:0. Юніорські склади — 1:2.

«Ворскла» (Полтава) — «Минай» — 2:3 (Павлюк, 36, Глущенко, 55 — Ременяк, 74, Павлюк, 80, у свої ворота, Вітенчук, 90+11, з пенальті). На 90+2-й хвилині Феліпе («Ворскла») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 3:1.

16. «Металіст 1925» — 22 (28).

Бомбардири: 13 м'ячів — Владислав Ванат («Динамо»); 10 — Данило Сікан («Шахтар»), Віталій Буяльський («Динамо»); 9 — Едуардо Герреро («Зоря»), Олексій Гуцуляк («Дніпро-1»); 8 — Олександр Філіппов («Дніпро-1»), Олег Кожушко («Кривбас»), Андрій Ярмоленко («Динамо»), Андрій Штогрін («Чорноморець»); 7 — Максим Задерака («Кривбас»), Руслан Степанюк («Ворскла»), Назар Волошин («Динамо»), Ілля Квасниця («Рух»); 6 — Дмитро Криськів, Георгій Судаков (обидва — «Шахтар»), Володимир Бражко («Динамо»), Ігор Краснопір («Оболонь»).

У передостанньому, 29-му, турі УПЛ зіграють: 18 травня — «Динамо» — «Кривбас» (15:30); 19 травня — «Верес» — «Олександрія» (15:30), «Ворскла» — «Оболонь» (15:30), ЛНЗ — «Зоря» (15:30), «Рух» — «Чорноморець» (15: 30), «Дніпро-1» — «Шахтар» (15:30); «Металіст 1925» — «Полісся» (15:30), «Минай» — «Колос» (15:30).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Зоря» у перенесеному матчі перемогла в гостях «Колос».