- 14:49 Легка запіканка з кабачком: рецепт для лінивих
- 14:29 Податок у 23% на онлайн-продаж українцям не загрожує: причина в регламенті ВР, але його все одно хочуть впровадити
- 14:01 Поліція розшукала поціновувачку росії, що оскандалилася в київському метро: що їй загрожує
- 13:31 Не «ждуни», а розвідники: військовий розповів, для чого ворог використовує БпЛА із сонячною панеллю
- 13:00 Євроінтеграція України під питанням: Мерц не очікує змін до 2034 року
- 12:57 «Швидка» потрапила у ДТП у Дніпрі: загинув медик
- 12:30 Чому автор першої української Конституції Пилип Орлик і його син, французький дипломат, вдавали на людях, що вони незнайомі: знайдено документи
- 12:01 Де і о котрій годині дивитись онлайн Усик — Дюбуа 2: розклад трансляцій та прогноз на бій-реванш за титул абсолютного чемпіона світу
- 11:46 Вночі ворог атакував Україну понад 340 дронами та 35 ракетами: скільки з них вдалося збити
- 11:32 Трамп у розмові із Зеленським пропонував Україні перейти в наступ — ЗМІ
- 11:11 Батіг Індіани Джонса, подарований принцу Чарльзу, пішов з молотка за півмільйона доларів
- 11:05 Смачні кабачки по-корейськи: цей салат — справжній вибух смаку
Углава закликає зняти гриф держтаємниці зі справи про витік даних з НАБУ

Перший заступник директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углава закликає НАБУ та САП прибрати гриф держтаємниці зі справи про витік інформації. На його думку, це зніме всі безпідставні звинувачення на його адресу та загалом відновить довіру до бюро.
Углава вважає, що сьогодні йдуть спроби його дискредитації. З цією метою розпочалася ціла медійна кампанія, яка супроводжується гучними звинуваченнями, але жодних реальних доказів його причетності до зливу інформації з НАБУ надано не було.
«Замовний характер цієї кампанії підтвердив Віталій Шабунін, який анонсував моє звільнення, ще до оголошення результату службового розслідування та „ремонту“ НАБУ», — зазначає Гізо Углава.
На його думку, суспільство має право знати правду. Оскільки сам Углава, згідно із законом, зобов'язаний дотримуватись нерозголошення службової інформації, він закликає НАБУ та САП оприлюднити матеріали справи.
Відкрите інформування громадськості дозволить уникнути маніпуляцій і забезпечить повне розуміння ситуації.
Як повідомлялося раніше, Шабунін і ЦПК розпочали атаку на НАБУ після втрати контролю та оперативної комунікації з органом.
За даними ЗМІ, до зливу інформації про кримінальні справи причетні активісти ЦПК, які були присутні кілька місяців тому на зустрічі off records, яка відбулася в САП.
Раніше повідомлялося, що заступник директора НАБУ Углава подав в суд на Шабуніна, бо не фігурує в жодних справах про «зливи» даних.
95Читайте нас у Facebook