- 00:01 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 23.06 22:38 Ломаченко відреагував на ракетний обстріл рідного міста: про російських нелюдів ані слова
- 23.06 22:27 Чи варто купувати дві однакові речі різних кольорів: у пріоритеті колір, який освіжає
- 23.06 22:00 Королівські ласощі: готуються дуже просто
- 23.06 21:31 «Брудом поливають ті, які у своєму житті нічого не досягли!»: новий образ Тіни Кароль не залишив байдужими українців
- 23.06 21:02 Не викидайте гнилі помідори: можете використати їх у саду
- 23.06 20:35 Майже три роки чекали на диво: в бою на Донеччині загинув слюсар із Черкащини
- 23.06 20:07 Картопляний салат з яйцями: простий та смачний рецепт, який точно вам сподобається
- 23.06 19:44 Зможуть використовувати до 800 «Шахедів»: рф у рази збільшує виробництво дронів
- 23.06 19:19 Чекають страшні випробування: популярна акторка заспівала гімн на вершині Говерли
- 23.06 19:18 «росія знущається з пам'яті загиблих»: глава МВС — про обмін тілами та цинізм ворога
- 23.06 19:04 Дівам — «Трійка жезлів» та підбиття підсумків, Скорпіонам — «Сонце» та заряд енергії: Таро-прогноз на вівторок, 24 червня
Секрет щастя по-фінськи: Фінляндія визнана найщасливішою країною у світі

Цього року Фінляндія стала першою в рейтингу найщасливіших країн світу. Свою першість вона утримує вже восьмий раз. Нагадаємо, нещодавно ми писали про фінські способи зняти стрес — ці поради точно можуть стати в пригоді українцям.
Які ж секрети щастя по-фінськи? Безумовно, цьому сприяє високий рівень соціальної підтримки та захисту прав громадян. Також для фінів важливий баланс між роботою та особистим життям. І ще один із секретів щастя — близькість до природи. Фіни люблять проводити час на природі практично за будь-якої погоди. Погуляти в парку, поплавати в озері, покататися на лижах вважають найбільшою насолодою.
Ще один секрет щастя такий: практично у кожної людини в цій країні є хобі — і не одне. Це може бути музика, живопис, хендмейд (в'язання або створення виробів з дерева), спорт… Хобі — це інтерес до життя. А він дуже важливий.
І, нарешті, сауна — ще один ключ до щастя. Вона дарує моменти радості та розслаблення, а це дуже важливо для гарного самопочуття людини.
Звісно, дуже важливо вміти цінувати природу, красу, людські стосунки.
Раніше «ФАКТИ» публікували інтерв'ю з майстринею Іриною Поповою, яка розповіла про те, що іграшкового домашнього улюбленця діти часто беруть із собою в бомбосховище.
Фото з альбому Ольги Сметанської
625Читайте нас у Facebook