Подольськ на Одещині залишився без електрики після атаки ворога (фото)
«Укрзалізниця» знов попереджає про зміни у графіках руху потягів через чергову російську атаку з повітря — цього разу на Одещині.
«Прямуємо Одещиною із затримками через безпекову ситуацію в регіоні», — йдеться у повідомленні «УЗ».
- Поїзд № 6253 Вапнярка — Одеса курсує із затримкою 1 година 15 хвилин зі станції Побережжя.
- Поїзд № 7024/7021 Подільск — Одеса відправився з початкової із затримкою 30 хвилин.
Атаки зазнав, зокрема Подільськ, де зазнала пошкоджень критична інфраструктура та частина житлових будинків.
В Подольській міській громаді повідомили про відкриття десяти пунктів незламності та додали, що аварійні та комунальні служби вже працюють над ліквідацією наслідків.
Тим часом «Подільськводоканал» попередив, що водопостачання відновили о 6 години ранку, але вода буде в домівках місцевих мешканців лише до 9:00. Громадянам порекомендували зробити запас води.
А місцеві заклади дошкольної освіти 29 жовтня працюватимуть у режимі чергової групи.
Як уточнює «Суспільне», перші вибухи — а їх було щонайменше дев'ять — в громаді пролунали близько о 3:20.За попередньою інформацією, кілька людей дістали легкі поранення. Після вибухів у місті зникло електропостачання, зокрема у мікрорайоні Черемушки.
А на Дніпропетровщині під ударом ворожих безпілотників перебувала Синельниківщина, зокрема Васильківська та Миколаївська громади, де була пошкоджена інфраструктура та житлова забудова.

Очільник ОВА Владислав Гайваненко повідомив, що також загарбники били по Нікополю, Покровській — міській та сільській, Марганецькій громадах.

«Постраждав 38-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно. Виникла пожежа. Знищене авто, ще 2 — понівечені. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля, приватний будинок», — зазначив він.

За інформацією військових, ППО знищила в небі над областю 4 російські ударні БпЛА.
А на Харківщині рятувальники ліквідували пожежі, спричинені ударами російських безпілотників по Ізюму та Чугуєву. Фіксувалися чотири осередки пожеж на цивільних об’єктах.
В Повітряних силах ЗСУ повідомили, що противник атакував 126 ударними БпЛА, близько 80 із них — «шахеди».
Станом на 09:00 було збито/подавлено 93 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 32 ударних БпЛА на 10 локаціях.
Атака триває, в повітряному просторі ще перебувають ворожі дрони-камікадзе.
Днями під «шахедною» атакою перебував Київ — в столиці були влучання в багатоквартирні будинки, троє людей загинули.
Фото ОВА
164Читайте нас у Facebook