Корупційний скандал: керівник Луцького ТЦК попався на хабарі за документ про непридатність до служби
В Україні, де триває загальна мобілізація, посадовця одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Волинський області затримано за одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє група комунікацій Волинського ОТЦК та СП.
«Правоохоронними органами затримано посадову особу одного з ТЦК та СП Волинської області за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. У межах досудового розслідування встановлюється можлива причетність третіх осіб, які могли бути залучені до протиправної діяльності як посередники», — йдеться у повідомленні.
За повідомленням, наразі триває досудове розслідування, під час якого мають бути з’ясовані всі обставини правопорушення.
Волинський ОТЦК та СП надає необхідне сприяння проведенню слідчих дій у межах компетенції та чинного законодавства.
Правову оцінку діям усіх причетних осіб буде надано уповноваженими правоохоронними органами.
Як писали «ФАКТИ», нещодавно керівника ТЦК затримали на хабарі за «відкуп» від мобілізації.
94Читайте нас у Facebook