ПОИСК
Україна

Обовʼязкову евакуацію оголостили з 12 прикордонних сіл на Чернігівщині

19:33 24 червня 2026
Евакуацію мають завершити за два місяці, фото ОВА

На Чернігівщині, яка постійно перебуває під атаками російських окупантів, мешканці 12 прикордонних сіл мають евакуюватися. Рішення ухвалили на запит військових, повідомив очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

«Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових», — йдеться у повідомленні.

Евакуація стосується 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.
Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня;
Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка;
Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине;
Семенівська ТГ: Газопровідне; Олександрівка".

Евакуацію мають завершити за два місяці.

РЕКЛАМА

У цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів, серед них — 120 дітей.

«Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей — обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені», — додав керівник області.

Обовʼязкова евакуація з семи прикордонних сіл, що оголошувалася взимку, буде продовжена, повідомив Чаус.

РЕКЛАМА

Як повідомляли «ФАКТИ», нещодавно на Дніпропетровщині оголосили примусову евакуацію дітей. Йдеться про дітей з 23 населених пунктів Синельниківського району.

40

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів