ПОИСК
Україна

Окупанти запровадили режим НС в Криму та Севастополі

15:07 26 червня 2026
Окупанти запровадили режим НС в Криму та Севастополі

Керівник російської окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов фактично підтвердив успішність операції Сил оборони проти тимчасово окупованого півострова — заявив, що там вводять режим надзвичайного стану після вчорашнього блекауту. За його словами, також цей режим синхронно вводять у Севастополі.

Тим часом севастопольський гауляйтер Міхаіл Развожаєв зазначає, що ситуація з енергозабезпеченням і Криму, і Севастополя залишається складною. Він додав, що режим НС триватиме «до покращення».

Введення режиму НС фактично «розв'язує руки» так званій окупаційній владі. Це рішення дозволяє керувати ресурсами та фінансами у ручному режимі й обмежувати права громадян та бізнесу, наприклад, контролювати рух транспорту чи призупиняти роботу окремих компаній.

Також він передбачає деякі спрощення для підприємств у випадку форс-мажорних ситуацій та виплату компенсацій населенню.

РЕКЛАМА

Як писали «ФАКТИ», тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів.

РЕКЛАМА
49

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів