ПОИСК
Суспільство та люди

Ще 160 захисників України повернулися додому із російського полону (фото)

16:18 26 червня 2026
Звільнено 160 українських військових із полону — Обмін полоненими — Фото: Координаційний штаб

Відбувся черговий обмін полоненими. 26 червня з полону було звільнено 160 військових. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

РЕКЛАМА

«Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на „Азовсталі“, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», — йдеться у повідомленні.

РЕКЛАМА

Президент подякував команді, яка щодня працює над поверненням українських людей.

РЕКЛАМА

«Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — повідомив Зеленський.

Як повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.

«Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому — 66», — йдеться у повідомленні.

Як писали «ФАКТИ», колишня цивільна полонена добивається покарання її мучителів у Міжнародному кримінальному суді.

49

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів